Aktuální zprávy

Startuje aukce originálních dresů ze sezony 2019/20 a z Generali Česká Cupu!

Liberec - Chcete získat unikátní památku na extraligovou sezonu 2019/20, která se do historie libereckého hokeje zapsala šestým ziskem Prezidentského poháru, či na premiérový ročník Generali Česká Cupu? Získejte jeden z originálních dresů, které Bílí Tygři v těchto soutěžích oblékli!

Celkem v dražbě najdete 42 dresů, tedy kompletní modrou sadu, v níž Tygři v sezoně 2019/20 a v Generali Česká Cupu nastupovali. Díky tomu můžete získat trikoty loňských opor, jako například brankáře Dominika Hrachoviny, stejně jako letošních posil!

Velkým lákadlem budou jistě dres nové brankářské jedničky Petra Kváči, kapitána Petra Jelínka či opor Ladislava Šmída, Michala Birnera nebo Michala Bulíře. Získat ale můžete i některé speciální kousky, jako například dresy s čísly 6 a 17, jež vloni oblékal Lukáš Derner.

Výtěžek z aukce dresů Bílých Tygrů bude věnován Tělovýchovné jednotě Bílých Tygrů Liberec.

Elektronická aukce dresů skončí v neděli 6. 12. 2020 v 16:00. V případě včasné platby tak garantujeme výhercům aukce doručení ještě před Vánoci například jako parádní dárek pod stromeček!

Dražby se může zúčastnit každý, kdo se zaregistruje na internetových stránkách www.sportovniaukce.cz.

aukce nový web

Pravidla aukce

Vyvolávací cena každého dresu je stanovena na 1 500 Kč. Minimální výše příhozu je 100 Kč. Přestože oficiální konec aukce je naplánován na nedělních 16:00, jednotlivé dražby se mohou protáhnout. V závěru totiž po každém novém příhozu dostane dosavadní lídr příležitost během pěti minut zareagovat a přihodit.

Všem zájemcům přejeme v aukci mnoho štěstí!

Související