Aktuální zprávy

Štibingr vs. Kunst: Jak si mladí beci vedli v duelu?

Liberec - Závěrečnou dvojicí, která změřila síly v tygřím duelu, byli obránci Jan Štibingr a Vratislav Kunst. Jak si poradili s hokejovými i nehokejovými otázkami?

Pravidla duelu jsou zcela jednoduchá. Oba účastníci duelu postupně odpovídají na stejnou otázku. Odpovědí je mnoho, přičemž cílem obou je vždy říct pouze jednu. Poté přichází na řadu druhý a takto dokola, dokud některý ze soupeřů již další odpověď nezná. Pokud takto jeden z hráčů třikrát zaváhá, jeho oponent získává bod.

V posledním duelu na sebe narazily mladé pušky Jan Štibingr a Vratislav Kunst, kteří jsou budoucností tygří defenzivy. Oba měli za úkol vyjmenovat kluby druhé nejvyšší české soutěže, tedy Chance ligy, dále jmenovat kapitány Bílých Tygrů a na závěr zvířata v liberecké zoologické zahradě.

Jak si oba mladíci vedli? Kdo si nakonec vedl lépe? Podívejte se sami. Mimochodem, vyzkoušejte si duel také vy! Jak byste si s těmito otázkami vedli?

VYJMENUJ | Vratislav Kunst vs Jan Štibingr

⚔ Mladí obránci Vráťa KUNST s Honzou ŠTIBINGREM porovnávali znalosti ohledně Chance ligy, kapitánů Bílých Tygrů či zvířat v liberecké ZOO. #vyjmenuj #duel #BTL

Zveřejnil(a) Bílí Tygři Liberec dne Středa 10. března 2021

Související