Také druhý den byla dvacítka úspěšná z poloviny. V Pardubicích tak bere třetí příčku

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - První herní test nové sezóny v podobě turaje O pohár primátora Pardubic zvládla naše juniorka s výsledkově poloviční úspěšností. Ve druhý hrací den nejprve s grácií přehrála Olomouc, načež ovšem tápala v zakončení a nedokázala se prosadit proti Chomutovu. I tak ale tým Milana Plodka bere pěkné třetí místo. Daniel Král byl jmenován nejlepším brankářem celého turnaje.

Liberec - Olomouc 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Nezbeda (Strnad), 9. Putz (Nezbeda), 21. Nezbeda (Jansa), 34. Kollert.
Sestava Liberce: Král (Čajan) – Bieniek, Böhm, Kollert, Starý, Adamec, Hladík, Damašek, Duschka - Nezbeda, Jansa, Strnad, Rossmy, Měchura, Gajda, Zajíček, Hujer, Křepelka, Vomáčka, Putz, Jenčovský.
Hodnocení trenéra Milana Plodka: "Po celé utkání jsme vynikali dobrým pohybem a dokázali jsme si vytvářet šance, které jsme také proměnili."

Chomutov - Liberec 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 34. Döring (Klapka, Švec).
Sestava Liberce: Krátký (Král) – Bieniek, Böhm, Kollert, Adamec, Hladík, Damašek, Duschka - Nezbeda, Jansa, Strnad, Rossmy, Měchura, Gajda, Zajíček, Křepelka (C), Hujer, Vomáčka, Putz, Jenčovský.
Hodnocení trenéra Milana Plodka: "Soupeře jsme dostávali pod tlak, bohužel všechny naše příležitosti, kterých bylo opravdu dost, vychytal brankář Chomutova."

Konečné pořadí

1. HC Dynamo Pardubice