Tělovýchovná jednota chystá návrat na led!

Date of publication Author Klub

Liberec - Na základě usnesení Vlády ČR o uvolnění epidemických opatření se do konce aktuálního týdne postupně vrátí na ledovou plochu všechny mládežnické kategorie Bílých Tygrů Liberec.

S velkou radostí vás chceme informovat, že v rámci rozvolňování vládních opatření a vstupu ČR do 3. stupně systému PES v současnosti intenzivně pracujeme na tom, aby se všechny týmy TJ vrátily co nejdříve na ledovou plochu. Provozovatel areálu Sport Park Liberec po dohodě s TJ již začal na přípravě ledových ploch.

Od čtvrtka 3.12. a během tohoto víkendu se postupně vrátí do přípravy všechny kategorie od U20 po naše nejmladší. O programu jednotlivých týmů a pravidlech pro návrat na ledovou plochu vás budou informovat vaši trenéři.

Předem všem děkujeme za spolupráci a respektování všech opatření, které bude nezbytné v rámci klubové přípravy na ledě dodržovat.