Tělovýchovná jednota v době nouzového stavu nepřeruší svoji činnost

Date of publication Author Klub

Liberec - Dovolte nám informovat vás, že na základě usnesení Vlády České republiky ze dne 30. 9. 2020, tělovýchovná jednota nepřerušuje svou tréninkovou ani zápasovou činnost v dotčeném období od 5. října do 18. října.

Svijanská aréna i Home Credit Arena budou pro rodiče a diváky ve výše uvedený termín uzavřeny a to jak na tréninky, tak na zápasy. Kategoriím školky, 1. třídy a 2. třídy, kde je nutná pomoc rodičů s oblékáním dětí, bude umožněn vstup do šaten a pomoc dětem. Následně se rodiče tréninku ale přímo nezúčastní.

Útočiště můžete nalézt v Bistru Svijanské arény, které bude otevřeno ve všední dny od 15:30 do 18:00 a o víkendu dle zápasového programu TJ (přístup pouze venkovním vchodem).

Děkujeme vám všem za respektování a dodržování nastaveného režimu a pevně věříme, že se celá situace brzy vrátí do normálního stavu.