Tereza Plosová nominována na trojzápas se Švýcarskem!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Trenér ženského reprezentačního týmu U16, Roman Heindl, nominoval na přípravný kemp a tři souboje se Švýcarskem. Akce se uskuteční ve dnech 6.-10. listopadu ve Strakonicích a švýcarském Monthey. Svoji zástupkyni budou mít také Tygřice! Dres se lvem na prsou oblékne talentovaná útočnice Tereza Plosová. Gratulujeme!

Nominace českého týmu:

Natálie Prouzová (Nový Bydžov), Barbora Dalecká, Adriana Kubová (obě Chrudim), Barbora Bartáková, Markéta Mazancová (obě Příbram), Anežka Hračová (Uničov), Tereza Mašková (Cheb), Nikola Rožnovjaková (Kroměříž), Beáta Narovcová (Vimperk), Zikmunda Mazancová (Kaufbeuren - GER), Lucie Gruntová, Karolína Veverková (obě Klášterec nad Ohří), Adéla Wojnarová (Poruba), Adéla Šapovalivová (Beroun), Tereza Plosová (Liberec), Tereza Pištěková (Lvi), Andrea Trnková (Choceň), Dominika Malicka (Třinec), Viktorie Jílková (Rokycany), Natálie Brichová (Kutná Hora), Aneta Dýcková (Vlašim).