Trenéři připravili osmákům a deváťákům orientační běh v Lidových sadech

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Nejstarší hráči z našich sportovních tříd si zpestřily přípravu v době zavřených kluzišť orientačním během v libereckých Lidových sadech, který jim připravili sami trenéři. Na čtyřkilometrové trati naši hokejisté plnili několik speciálních úkolů.

Kouči připravili trať o délce přibližně čtyř kilometrů. Její součástí bylo také pět stanovišť, kde hráči plnili jednotlivé úkoly. Běžci vytvořili dvojice a zaběhnout si trať mohli během celého dne. Všichni měli za úkol mít na mobilu zapnutou běžeckou aplikaci, která monitorovala jejich pohyb.

Trať měla některá úskalí a ne každé dvojici se podařilo najít ideální stopu. Nejrychlejší týmy nicméně doběhly do cíle za čas okolo 33 minut. Přestože panovalo sychravé podzimní počasí, závod proběhl bez potíží. Všichni zúčastnění si zaslouží pochvalu!

Mladí Tygři hledali stanoviště s úkoly