Tréninky Tělovýchovné jednoty od znovu online

Date of publication Author Klub

Liberec - Od zostření opatření v první polovině října probíhala příprava Tělovýchovné jednoty Bílí Tygři Liberec v kombinované podobě ve venkovním prostředí ve skupinkách po šesti osobách a na dálku (online). Nové opatření přesouvá od čtvrtka kompletní tréninkový proces do online prostředí.

Zatímco dosavadní vládní opatření umožňovalo společnou přípravu venku po skupinách až šesti osob, nová nařízení platná od čtvrtka výrazně omezují volný pohyb. Z toho důvodu dozná tréninkový proces mládežnické Tělovýchovné jednoty Bílých Tygrů změn.

To ale neznamená, že by se příprava našich Tygřat měla zastavit úplně. Tréninky budou, podobně jako na jaře, od čtvrtka probíhat online formou přes platformu Zoom. Trenéři jednotlivých kategorií tak zůstanou se svými svěřenci ve spojení a pomohou tak malým Tygrům udržet se i během platnosti omezení volného pohybu osob v kondici.

Rodiče malých Tygrů budou kontaktováni trenéry daných kategorií s bližšími informacemi a termíny tréninků.

Jak vypadala online příprava malých Tygrů v průběhu jara si můžete připomenout ve videu níže.