Třeťáci se čtvrťáky opět úspěšní! Ve slunečném dni si dvakrát poradili s Ruprechticemi

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Příprava třeťáků se čtvrťáky pokračovala fotbalovou odvetou v Ruprechticích. Zatímco v prvním hracím dni na umělém trávníku uvnitř areálu SportParku se obě mužstva radovala jednou, tentokrát byli Tygři stoprocentní.

Fotbalu navíc přálo krásné počasí, které jenom dokrášlilo den plný zábavy. Výběr Tygrů nasadil proti soupeři opět dva týmy. Oranžoví si s protivníkem v divoké přestřelce poradili poměrem 15:10, Modří vyhráli 14:12.

Florbalový turnaj s FBC Liberec

O góly tak rozhodně nebyla v Ruprechticích nouze, což přítomní diváci patřičně ocenili. Fotbalové klání zakončí naše mužstvo dvojzápasem proti vratislavické Jiskře. První měření sil je na programu 15. 6. ve Sport Parku, druhé o týden později ve Vratislavicích nad Nisou.

Turnaj třeťáci Ruprechtice

Turnaj třeťáci Ruprechtice 1