Aktuální zprávy

Tři Tygři obdrželi pozvánku do slovenské reprezentace!

Liberec - Kanadský trenér slovenské reprezentace Craig Ramsay zveřejnil nominaci na nadcházející Německý pohár v Krefeldu. Pozvánku obdrželi i tři Tygři, a to obránci Mislav Rosandič s Michalem Ivanem a útočník Dávid Gríger.

Michal Ivan toho zatím za slovenskou reprezentaci moc neodehrál, už se ale stihl zúčastnit minulého mistrovství světa. Pod Ještěd přišel před letošní sezonou a v libereckém dresu zatím předvádí spolehlivé výkony, za které si vysloužil pozvánku na Německý pohár.

To Dávid Gríger s Mislavem Rosandičem už jsou zkušení reprezentanti. První jmenovaný se však zatím nedočkal startu na mistrovství světa, o které na jaře přišel vinou zranění. Ze stejného důvodu naopak v srpnu přišel Rosandič o olympijskou kvalifikaci. Až nyní tak slovenský dres obléknou tito tři hráči Liberce společně.

Svěřence trenéra Craiga Ramsayho v Krefeldu čekají tři zápasy. Nejdříve se utkají s Německem, v dalším zápase změří síly s Olympijským výběrem Ruska a v posledním duelu vyzvou domácí Německo. Letošní ročník bude mít pro všechny reprezentace dva vrcholy, kromě tradičního světového šampionátu je totiž letos na programu i olympijský turnaj.


Související