Trojice Tygrů figuruje v nominaci Slovenska na přípravu před MS

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec – Do přípravy na nadcházející světový šampionát se zapojí další tři členové tygří smečky. Po Adamu Klapkovi a Petru Kváčovi obdrželi pozvánku i Michal Ivan, Mislav Rosandič a Martin Faško-Rudáš.

Obrané řady našich východních sousedů nově doplní Tygři Michal Ivan s Mislavem Rosandičem. Druhý jmenovaný je přece jen o něco zkušenější a v únoru dokonce pomohl Slovensku vybojovat olympijské bronzové medaile. Nicméně i Ivan má už několik startů v reprezentaci za sebou, včetně dvou utkání na loňském mistrovství světa. Do útoku poté trenér Craig Ramsay povolal Martina Faška-Rudáše. Liberecká sedmasedmdesátka si rovněž připsala účast na posledním šampionátu, letos oblékne slovenský dres poprvé.

Zápasovou přípravu na vrchol této sezóny zahájí Slováci 21. a 23. dubna, kdy se ve dvou duelech utkají s českou reprezentací. V té aktuálně působí mimo jiné i Petr Kváča a Adam Klapka. O nominaci na mistrovství světa tak v tuto chvíli bojuje už pět Tygrů. Držme jim palce!

Michal Ivan ve slovenském dresu