Turnaj 3. tříd v Liberci

Date of publication Author Jiří Bermann

O víkendu jsme uspořádali domácí turnaj ročníku 2001. Klukům (a děvčatům) se celý turnaj povedl především díky maximálnímu nasazení, které udrželi po všechny tři zápasy. Pochvalu zaslouží celé mužstvo, které kromě prohry se Slavií Praha nedalo ostatním soupeřům šanci.

V prvním zápase jsme jasně porazili mužstvo BK Mladá Boleslav poměrem 9:1. Ve druhém zápase nám podlehl HC VCE Hradec Králové 5:2 a v souboji o první místo jsme v krásném zápase podlehli Slávistům 1:2.

Protože podali všichni opravdu vynikající výkony, nechali trenéři o nejlepším domácím hráči hlasovat celé družstvo v tajném hlasování. V tom nakonec zvítězili Luboš Dospěl a Miloslav Adamec, kteří obdrželi stejný počet hlasů.

Velký dík patří všem rodičům, kteří se na organizaci turnaje podíleli, v první řadě pak vedoucímu turnaje a organizátorovi celé akce - Luboši Dospělovi.

Závěrečné pořadí:

1. Slavia Praha, 2. Bílí Tygři Liberec, 3. HC VCE Hradec Králové, 4. BK Mladá Boleslav.

Sestava Liberce:

David Pozner, Šimon Zajíček, Luboš Dospěl, Adam Liška, Jakub Nikolič, Miloslav Adamec, Honza Křepelka, Filip Havlíček, Karolína Hornická, Lukáš Škvarek, Ondra Dupal, Honza Vála, Míša Šustrová, Honza Straka, Jakub Šuráň.

Momentky ze závěrečného předávání cen naleznete ve FOTOGALERII.