Tygří letní challenge končí už dnes. Zapojují se do ní hráči i trenéři Tělovýchovné jednoty

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Celý červenec se nesl ve znamení Letní tygří challenge. Výběh na Ještěd si mohl zkusit kdokoliv. A pozadu nezůstali ani mládežníci Bílých Tygrů, kteří ukázali, že jsou dravé šelmy i mimo led!

Členové Tělovýchovné jednoty si výzvu vzali za vlastní a využili ji jako vítané zpestření příprav na blížící se ročník. Téměř kilometr dlouhou trasu do prudkého kopce absolvovali kromě hráčů i trenéři, kteří šli svým svěřencům příkladem. A mladí Tygři jim také udělali pořádnou radost, když předváděli parádní výkony, jež mnohdy předčily všechna očekávání!

Nejsuverénněji si s obávanou tratí poradil sedmák Jakub Beránek. S úžasným časem 11:30 se přiblížil k výkonům dospělých profesionálních sportovců a ukázal, že je na novou sezónu opravdu skvěle připravený.

Jakub Beránek v cíli

Uznání ale zaslouží každý, kdo nepříjemný kopec zdolal, ať už v jakémkoliv čase. A co vy, zkusili jste si Letní tygří challenge také?