Tygří mládežníci jsou po dlouhé pauze zpátky na ledě!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Po dlouhých měsících může Tělovýchovná jednota oznámit zásadní informaci: Mladí liberečtí hokejisté se vracejí do tréninků na ledě! Program probíhá za zodpovědného dodržování všech vládních nařízení.

V pondělí 17. května Svijanská aréna díky postupnému rozvolňování epidemických opoatření znovu ožila mládežnickým hokejem. Na ledové ploše se budou denně od rána do večera střídat všechny mládežnické kategorie Bílých Tygrů.

Tréninky se budou přizpůsobovat nejaktuálnějším vládním nařízením. Hráči momentálně nemohou využívat prostory šaten a na ledě je povoleno trénovat v omezeném počtu deseti osob, jednotlivá cvičení se navíc mohou provádět maximálně ve dvojicích. Všichni trenéři nicméně program koncipují tak, aby byl pro hráče po dlouhé pauze bez hokeje co nejpřínosnější.

Věříme, že se situace bude i nadále zlepšovat a podmínky pro sport budou stále příznivější! Děkujeme za vaši trpělivost a těšíme se, až se znovu setkáme ve větším množství.