Tygři v přípravném utkání přestříleli českou reprezentaci U16 7:1

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Vysoké vítězství. Přípravné utkání s českou reprezentací U16 tygří osmnáctka zvládla na výbornou. Už první třetinu ovládla 4:1 a ve stejném tempu pokračovala po celý zápas. Čtyřmi brankami se ukázal Jakub Rychlovský.

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC - ČESKO U16 7:1 (4:1, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 17. Myšák (Geidl) – 3. Vomáčka, 5. Rychlovský (Drábek), 15. Strnad, 16. Rychlovský, 31. Rychlovský, 35. Rychlovský, 60. Drábek (Bieniek).

Česko: Bednář (21. Pícl) – Baláž, Bláha, Sedláček, Krutil, Matějka, Vacík, Kaštánek, Mikulík – Geidl, Myšák (C), Matěj – Koláček, Konečný, Malý – Tvrdý, T. Handl, Slavíček – Stehlík, Rouha, Adámek. Trenér: Karel Beran.
Bílí Tygři Liberec: Zajíček (31. Novák) – Žůrek, Starý, Adamec, Bieniek, Kollert, Šuráň – Rychlovský, Vomáčka, Drábek – Hájek (C), Strnad, Křepelka – Pray, Liška, Virág. Trenér: Milan Plodek.

Textový přenos minutu po minutě z celého utkání

Trenér Milan Plodek o utkání:

"Utkání pro nás bylo zpestřením přípravy na další extraligová utkání a vzali jsme vesměs hráče mladšího ročníku. Kluci k utkání přistoupili se vší vážností a dobře bruslili. Hrál se rychlý hokej, ve kterém jsme na rozdíl od soupeře, dokázali využít své šance. Skvěle zachytali oba brankáři: Šimon Zajíček a Kristián Novák. Nemohu opomenout produktivitu Jakuba Rychlovského, který vstřelil 4 branky."