Tygry čeká čtvrtý zápas předkola. Začátek v 18:00

Brno/Liberec – Liberečtí hokejisté měli na svých hokejkách mečbol na postup do čtvrtfinále, jenže Kometa vyřazení odmítla a vynutila si čtvrté pokračování série. To začne na brněnském ledě dnes v 18:00!

Bílí Tygři zvládli úvodní dva domácí duely, a tak měla Kometa před třetí bitvou nůž na krku. Do zápasu tudíž vlétla jak velká voda a po dvaceti minutách vedla o dvě branky. Rovněž se jí povedl vstup do druhé části a Liberec stačil kontrovat až v přesilovce před druhou sirénou. Jeho odhodlání na zvrat následně Brno zmrazilo dalším gólem na začátku třetiny. Domácí nakonec utkání ovládli 4:2 a snížili stav série na 1:2 z jejich pohledu.

Adam Dlouhý o třetím duelu
Před zápasem jsme si řekli, že na nás určitě budou chtít vlétnout. Bohužel pro nás se jim to povedlo. My jsme začátek utkání nezachytili.

Druhou šanci na postup do další fáze vyřazovacích bojů mají svěřenci Patrika Augusty již v úterý, kdy je v hlučném prostřední brněnského stadionu čeká odveta. Útok Severočechů by měl přitom znovu posílit Jaroslav Vlach, jenž do třetího střetnutí nenastoupil kvůli disciplinárnímu trestu.

Čtvrtý souboj předkola je tu a Tygři do něj jistě půjdou s maximálním nasazením! Zápas začíná v 18:00!