Užijte si 4. semifinále s Tygří pizzou z restaurace Stadion!

Date of publication Author Klub

Liberec - Semifinále je v plném proudu, už ve čtvrtek čeká Tygry jeho čtvrté pokračování. Užijte si utkání alespoň s domova díky přestávkovému programu v podobě lahodné Tygří pizzy z restaurace Stadion!

Maskot si objednal pizzu z Restaurace Stadion

🍕 Nestihli jste dneska oběd? Nebo si snad chcete udělat filmový večer s pravou tygří pizzou? Pak se inspirujte maskotem a taky si objednejte z Restaurace Stadion přes Dáme jídlo! 👍 Vyberte si podle chuti či oblíbeného hráče 👉 http://bit.ly/pizza_BTL. #PLAYOFFDOMA #pizza #RestauraceStadion

Zveřejnil(a) Bílí Tygři Liberec dne Sobota 13. března 2021

Je libo Kváčovu vychytanou šampiónovou? Nebo pořádně ostrou Vlachovu pikantní? Raději vsadíte na jistotu s Dernerovou margheritou? Volba je jen na vás. Jedno je jisté, vybere si každý správný hokejový fanoušek!

Tygří pizzu z restaurace Stadion si můžete objednat přes známou platformu Dámejídlo.cz, a to od pondělí do soboty od 10:30 do 20:00. Samozřejmostí je speciální krabice na pizzu s podpisy hráčů A-týmu. A pokud provedete objednávku nad 400 Kč, získáte také originální tygří kelímek zcela ZDARMA!

Vychutnejte si vychytanou chuť tygří pizzy dle tradiční italské receptury!

OBJEDNÁVEJTE ZDE!

Banner přestávkový program