Užijte si přestávkový program i při 5. semifinále!

Date of publication Author Klub

Liberec - Semifinálová série pokračuje i v neděli, a to již pátým zápasem. Vychutnejte si ho z domova spolu s pravým tygřím přestávkovým programem! Spolu s našimi partnery jsme si pro vás připravili hned trojici nabídek!

Tygří pizza!

Společně s restaurací Stadion jsme si pro vás přichystali speciální Tygří pizzu! Tu si můžete objednat přes známou platformu Dámejídlo.cz. Rozvoz bude v provozu v den utkání, tedy v neděli 11. dubna 10:30 do 20:00. Samozřejmostí je speciální krabice na pizzu s podpisy hráčů A-týmu. A pokud provedete objednávku nad 400 Kč, získáte také originální tygří kelímek zcela ZDARMA!

Vychutnejte si vychytanou chuť Tygří pizzy dle tradiční italské receptury!

OBJEDNÁVEJTE ZDE!

Tygří dárek v McDonald´s

Pokud vyznáváte raději klasickou kombinaci v podobě burgeru a hranolek, také pro vás máme výhodnou nabídku! Díky libereckým restauracím McDonald´s můžete v každý hrací den získat k objednávce nad 300 Kč tygří respirátor zcela ZDARMA!

Stačí zamířit do kterékoli z libereckých poboček McDonald´s, které najdete u obchodních center Nisa a Géčko a uvnitř obchodního centra Forum!

Speciální Tygří DOKrabice!

V semifinále jsme si pro vás ve spolupráci s libereckou kavárnou DOK připravili novinku - krabici s lahodnými Hot DOKy! Abychom vám připomněli atmosféru stadionu, vybrali jsme dvě fantastické klobásy. Dáváme je do rohlíku z vlastní pekárny spolu s cibulovou remuládou, zelným salátem, kečupem a horčicí. K nim vám přidáme ještě pořádnou dávku salátu coleslaw a můžete si užít #PLAYOFFDOMA.

Všichni permanentkáři navíc mohou využít během vyřazovacích bojů slevu 10 % na celý sortiment!

VYBERTE SI V DOKU!