VIDEO: Je to škoda. Dokázali jsme se na Spartu nabudit, smutní Vojtěch Jiruš

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Mladší dorostenci předvedli v soubojích s pražskou Spartou velmi kvalitní výkon, i tak ale nakonec svému soupeři podlehli a v play-off končí. O duelech promluvil také Vojtěch Jiruš, který v druhém utkání vstřelil hned dvě branky.

Bohužel to proti Spartě nevyšlo. Co se stalo?
Je to velká škoda, můžu říct, že po celý zápas jsme byli lepší. Dokonce se nám i povedlo dát góly, ale Sparta měla víc štěstí.

Sparta patří k nejsilnějším celkům v lize, věřili jste si na ní?
Ano, dokázali jsme se na ni pořádně nabudit a odehráli jsme s nimi skvělé zápasy.

Vojtěch Jiruš v řadě Tygrů

Kdybys měl rozebrat zápas v Praze. Co chybělo k vítězství?
Bylo to štěstí a proměňování tutových šancí. Dokázali nám dát během dvou minut dva góly na 1:3 a poté už jsme nedokázali vzdorovat. Věřili jsme si, bylo ta škoda. Ze začátku jsme měli více ze hry, ale poté nás chvilku přehrávali a už to z naší strany nešlo.

Osobně jsi prožil vydařený zápas, vstřelil jsi dva góly. To teď ale asi nebude to nejhlavnější, že?
Rozhodně ne. Hlavně mě mrzí to, že jsme nevyhráli jako tým.

Co teď přijde dál? Jak bude sezóna pokračovat?
V úterý budeme mít poslední trénink, poté už se nám posunou kategorie a budeme mít tréninky před novou sezónou.

Vojtěch Jiruš v řadě Tygrů