Mládežnický hokej

Načítám přehrávač...

VIDEO: Letní kemp Bílých Tygrů bude patřit ročníkům 2004 - 2008

Liberec - Ve dnech od 16. do 21. července 2017 pořádá klub Bílí Tygři Liberec již tradiční letní hokejový kemp. Tentokrát bude patřit ročníkům 2004 - 2008 a účastnit se ho budou i hráči A-týmu. Ve videu naleznete jak bližší informace, tak rozhovor s hlavním trenérem kempu Milanem Plodkem.

Kromě rozsáhlého doprovodného programu se hráči mohou těšit i na několik tváří mistrovského A-týmu. Patronem kempu se stal Michal Bulíř, který si v aktuálním ročníku odbyl reprezentační debut.

„Pro každou skupinu jsou nachystány dvě hodiny ledu denně, ale když bude potřeba, není problém další tréninky přidat. Vše se bude odvíjet podle toho, jaká kategorie bude převládat," prozradil Milan Plodek.

„Kromě ledových ploch máme připravenou i gymnastickou halu, která je perfektně vybavena a hráči si to tam moc užívají. Dále bude k dispozici střelnice a nespočet venkovních i vnitřních hřišť. Program bude jak hokejový, tak máme v plánu například i kino nebo Ještěd a okolí. Kluci, jenž dorazí z jiných měst, určitě rádi uvidí i něco z našich hor," doplňuje hlavní trenér kempu.

some_text some_text

Související