VIDEO: Radan Lenc a Roman Will v podcastu Za zrcadlem

Date of publication Author Jonáš Majtyka, Pavel Petr

Liberec - Hráči už se pilně připravují na nadcházející ročník, přesto měli čas odskočit si na besedu pojmenovanou Za zrcadlem. Útočník Radan Lenc a bývalý gólman šelem Roman Will měli tu čest stát se prvními hosty v tomto nově vznikajícím podcastu, jehož obrazovou podobu naleznete na konci článku.

Nově vzniklý projekt Za zrcadlem má za úkol formou besed lidem blíže představit sportovce, a to jak z pohledu jejich profesionální kariéry, tak z pohledu jejich domácího života. V plánu jsou ale také rozhovory s těmi, jejichž slibně nastartovaná dráha z nejrůznějších příčin předčasně skončila.

Vůbec prvními hosty se stali velcí hokejoví kamarádi Radan Lenc a Roman Will, kteří se kromě hokeje rozpovídali i o svých zálibách nebo domácích mazlíčcích. Mimo to jim také novinář a moderátor akce, Pavel Petr, na chvíli propůjčil svou roli a oba hráči si vyzkoušeli, jaké to je být hokejovým reportérem.

Povedený a uvolněný podcast okořeněný pro hokejisty typickým humorem můžete shlédnout v následujícím videu.