VIDEO: Trenér Ctibor Jech krátce o vítězném hokejbalovém turnaji

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Šestá třída si připsala úspěch už během přípravy na nadcházející ročník. V prvním ročníku hokejbalového turnaje totiž dokráčela pro zlaté medaile a to bez jediné inkasované branky. Co řekl o výsledku klání trenér Ctibor Jech?

Trenér Ctibor Jech o turnaji:

„S hokejbalovým klubem Lišky Liberec jsme se domluvili na prvním ročníku libereckého hokejbalového turnaje. Byli jsme rádi, že se můžeme zúčastnit. Některé týmy měly v kádrech i o ročník mladší kluky, takže výsledky musíme brát s rezervou, každopádně jsme všechna utkání zvládli dobře. Víceméně jsme soupeře nepouštěli z pásma. Určitě budeme chtít na turnaj navázat i dalšími hokejbalovými tréninky, líbí se mi tato varianta pro hráče ještě víc než florbal. Turnaj byl dobře zorganizovaný a jsem moc rád, že nám pomohli i kluci z dorostu, kteří se celý den starali o časomíru, navíc se přišli podívat také rodiče... Kluky hokejbal bavil, přece jen šlo o něco trochu jiného, než co zažívají během celé sezony. Vyžívají se v tom, když mohou měřit síly s novými protivníky v rozmanitých sportech.“