VIDEO: Tygří challange zažila generační souboj! Budete rychlejší než Musil s Jelínkem?

Date of publication Author Klub

Liberec - Tygří letní challange už je nyní v plném proudu a výběh na Ještěd si vyzkoušeli i hráči libereckého „A“ týmu. V druhém souboji si to tentokrát rozdali Adam Musil a kapitán Petr Jelínek. První jmenovaný navíc zaznamenal nejrychlejší čas celého týmu!

Pravidla Tygří letní challenge

• Zdolej od 1. 7. do 31. 7. trať Tygří letní challenge pod lanovkou na Ještěd
  • Změř si čas pomocí libovolné běžecké aplikace (adidas Running, Endomondo, Samsung Health apod.)
  • Pošli snímek obrazovky s výsledným časem a zdolanou tratí a svou fotografii z cíle na holanova@hcbilitygri.cz
  • Porovnej se s Bílými Tygry a ostatními fanoušky ve 3 soutěžních kategoriích (muži, ženy, děti do 15 let včetně)
  • Nejlepších 10 v každé kategorii postupuje do finále, které se uskuteční 14. srpna
  • Je možné zdolat trať víckrát a vylepšit si výsledný čas, nárok na odměnu má však každý účastník pouze jednou
  • Start v Tygří letní challenge je na vlastní nebezpečí
  • Zasláním výsledku a fotografie souhlasí účastník se zpracováním a užitím osobních údajů
  • Vzhledem k náročnosti trati si nezapomeňte sportovní oblečení a obuv
    Kontaktní osoba v případě potíží: Katarína Holáňová (+420 731 547 898)

Trať

Trať Tygří letní challenge startuje u spodní stanice vleku F10 (GPS: 50.7353067N, 14.9999928E). Vede pod lanovou dráhou na Ještěd a končí u asfaltové silnice (GPS: 50.7333119N, 14.9883064E).

Délka trati je 900 metrů, převýšení činí 290 metrů.

Jak dorazit na start?

1, Autem - Zaparkovat je možné na centrálním parkovišti P3 či na parkovišti P1 přímo u spodní stanice kabinové lanovky. Cena parkovného je 100 Kč / den.

2, Tramvají č. 3 - Vystupte na konečné na Horním Hanychově a pokračujte pěšky směrem ke spodní stanici kabinové lanovky.

Odměna pro účastníky a pro vítěze

Všichni účastníci Tygří letní challenge obdrží po zdolání trati voucher ve výši 100 Kč na nákup v tygřím fanshopu. K vyzvednutí budou od 13. července oproti jmennému seznamu přímo ve fanshopu v areálu Home Credit Areny. Možnost vyzvednout si voucher bude účastníkovi potvrzena na adresu, z níž odeslal výsledný snímek obrazovky a svou fotografii z cíle.

Nejrychlejších 10 závodníků z každé kategorie postupuje do finálového závodu, který se bude konat v pátek 14. srpna 2020. Účastníci finále budou začátkem srpna kontaktováni s dalšími informacemi.

Pro účastníky finálového závodu budou nachystány pamětní medaile a další dárky. Pro vítěze mužské a ženské kategorie zájezd na venkovní utkání CHL na ledě polského týmu GKS Tychy včetně ubytování na 1 noc pro 2 osoby (vítěz + 1 doprovod)! Vítěz dětské kategorie se pak může těšit na voucher na nákup ve fanshopu ve výši 2 000 Kč.

Aktuální výsledky

Průběžné výsledky Tygří letní challenge budou denně aktualizovány a zveřejňovány na našich komunikačních kanálech. Sledujte náš web a porovnejte svůj čas s výsledky hráčů A-týmu a ostatními fanoušky! Třeba se i právě vy probojujete do finálové top 10 jedné z kategorií!

Aktuální pořadí