Mládežnický hokej

Načítám přehrávač...

VIDEO ze zákulisí: Individuální předtréninková příprava útočníka Jakuba Rychlovského!

Liberec - Každý hokejista má svoje oblíbené cvičení. Jinak tomu není ani u šikovného a pracovitého útočníka Jakuba Rychlovského, který se s tím svým pro náš web podělil. Následně prozrazuje, že zahájil spolupráci s Lukášem Vařechou, se kterou je prozatím velmi spokojen.

Každý z hokejistů má své oblíbené cviky, které jsou něčím specifické nebo jsou nejúčinnější v oblasti, ve níž zrovna daný hráč potřebuje doplnit sílu. Jakub Rychlovský nás nechal nahlédnout do zákulisí své přípravy a ve videu ukazuje cvičení na mobilitu kloubů. Tyto cviky praktikuje před každým tréninkem.

Jakub Rychlovský o cvičení:

„Tyto cvičení jsou na mobilitu kloubu. Dělám je před každým tréninkem v rámci rozcvičky, nyní jsem navíc začal spolupracovat s Lukášem Vařechou a zatím jsem maximálně spokojený. Byla to úplná změna oproti tomu, na co jsme byli zvyklí. Po jeho příchodu bylo najednou víc posilovny než běhání a díky tomu i ubylo zraněných. Mělo to úspěch a myslím si, že jsme jako tým jak silově, tak fyzicky připraveni na sezónu. Přímo ke cvikům. Když jsem je začal cvičit, zjistil jsem, že mám úplně zdevastované tělo. Začínám na sobě ale pociťovat zlepšení a cítím se mnohem líp."Pohled do zákulisí: Gólmanské cvičení Jakuba Hrstky
Pohled do zákulisí: Příprava útočníka Petra Šafařovského!

Související