VTM SEDMÁ TŘÍDA: Tygři nepochodili, prohráli s Jihočechy a nestačili ani na Plzeň

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Liberec - Velká škoda. Tygří sedmá třída na turnaji VTM neuspěla. Ve dvou střetnutích narazila na výběr Jihočeského kraje a Plzeňského kraje, v obou případech přitom prohrála. Soupeři byli důslednější a předvedli méně chyb než naše mužstvo, což určilo výsledky duelů.

Výsledky turnaje VTM

Liberecký kraj - Jihočeský kraj 2:5
Liberecký kraj - Plzeňský kraj 2:7

Soupiska Libereckého kraje

Tomeš, Macourek - Bartovič, Ficenec, Jína Jakub, Jína Jan, Kadlec Dam., Klimov, Kučera, Macháček, Maxin, Moussa, Průšek, Rozsíval, Shpilka, Tomka, Ulman, Vápeník, Filip Lamač (Turnov)

Trenér Vojtěch Fiala o turnaji:

„Ani na jeden z výběrů jsme bohužel nestačili. Soupeři měli víc pohybu a celkově méně chybovali. K tomu jsme my navíc přidali několik zkratů v obraně a výsledky pro nás nejsou vůbec příjemné. Na druhou stranu potřebujeme víc takových zápasů, kdy každý chyba je kvalitou soupeře nemilosrdně potrestána.“

Sedmá třída vtm 2018 top 2

VTM turnaj sedmá třída top 2018