Vstupenky na zápasy Bílých Tygrů v Champions Hockey League budou v prodeji od 22. července

Date of publication Author Klub

Liberec - Poslední červencové pondělí odstartuje předprodej vstupenek na domácí utkání Bílých Tygrů v Champions Hockey Leaugue. Liberečtí hokejisté se v základní části prestižní evropské klubové soutěže představí domácímu publiku hned třikrát.

První mezinárodní měření sil v rámci CHL mají svěřenci trenéra Augusty na programu ve čtvrtek 5. září, kdy na domácím ledě přivítají Obry z Belfastu. Následně v neděli 8. září přivítají švédskou Luleu a skupinovou fázi uzavřou v polovině října, kdy do Liberce zamíří Augsburg.

Standardní vstupenky na Champions Hockey League budou v prodeji za 150 Kč a zlevněné vstupné pro děti do 140 cm pak 50 Kč. Do Česká spořitelna Klubu půjdou do prodeje vstupenky za 250 Kč, respektive 100 Kč. Nákup bude možné uskutečnit také online v síti Ticketmaster na odkazu níže, online prodej odstartuje v pondělí v 9:00.

Držitelé permanentek a klubových permanentek na sezónu 2019/2020 budou mít vstup na domácí duely Champions Hockey League v základní části zcela zdarma.

ceník CHL

Domácí zápasy Bílých Tygrů v Champions Hockey League

čtvrtek 5. 9. 2019
Bílí Tygři Liberec - Belfast Giants 19:45

neděle 8. 9. 2019
Bílí Tygři Liberec - Luleå HF 14:00

středa 16. 10. 2019
Bílí Tygři Liberec - Augsburger Panther 19:30

Nenechte si ujít konfrontaci Bílých Tygrů s prestižními soupeři ze špičkových evropských hokejových soutěží!