Karta hráče

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Profil hráče

David Aubrecht se narodil 8. června 2000 a za Bílé Tygry hraje na postu obránce už dlouhou dobu. Když ještě nastupoval v žákovských kategoriích, nosil na zádech číslo šedesát osm. V mladším dorostu poté hrál už pouze s ,,šestkou“. Do nejmladšího akademického celku nakoukl poprvé v ročníku 2013/14, když za tehdejší výběr odehrál dvě utkání.

Nadobro se dostal do mladšího dorostu o rok později, neboť věkem za žáky už nastupovat nemohl. V tomto hracím období stihl odehrát ale jen polovinu základní části. To si nicméně vynahradil hned následující sezónu, kdy pod vedením trenéra Milana Plodka odehrál většinu utkání včetně tří v play off, ve kterém ovšem se svým týmem padl už v osmifinále. Krom zápasů za svou věkovou úroveň si odbyl i jednozápasovou zkušenost za starší dorostence.

Tuto zkušenost v ročníku 2016/17 notně rozšířil. V sestavě staršího dorostu nechyběl ve čtyřiceti pěti případech, zaznamenal čtyři kanadské body a patřil tak mezi základní stavební kameny kádru trenéra Jiřího Kudrny.