Karta hráče

Fotografie není přiložena5 Ladislav Šmíd
Ondřej Chrtek
Ondřej Chrtek
útočník
Narozen25. 1. 1999
Výška-
Váha-
Hůllevá

Statistiky

Aktuální statistiky

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Profil hráče

S hokejem začínal Ondřej Chrtek, narozený v roce 1999, ve Vrchlabí. Od mladšího dorostu ale obléká dres s bílým tygrem na prsou. Jak v mladším, tak starším dorostu patřil k nejproduktivnějším hráčům svého celku.

Mezi opory patřil i v nejstarší mládežnické kategorii a postupně se propracovával i do sestavy prvoligových Benátek. V té se napevno usadil v sezóně 2017/18. V stejném ročníku si připsal i první start za A tým Bílých Tygrů.

To potvrdil i v ročníku 2016/2017, který byl pro mladého útočníka velmi úspěšný. V devětadvaceti utkání staršího dorostu si připsal skvělých dvaačtyřicet kanadských bodů! Dalších dvanáct přidal za juniorku a odměnou mu bylo dvacet prvoligových startů za Benátky nad Jizerou, ve kterých si připsal body tři.

V sezoně 2017/18 už patřil mezi základní stavební kameny týmu Benátek nad Jizerou, kde si v 47 zápasech připsal 24 kanadských bodů a vysloužil si i extraligovou premiéru v dresu Bílých Tygrů, když naskočil do zápasu s Třincem. Do přípravy na ročník 2018/19 nastoupil spolu s A-týmem a zasáhl do dvou extraligových střetnutí.

Fotogalerie