Karta hráče

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Profil hráče

V dresu Bílých Tygrů působí Adam Starý jako obránce a je jednou z velkých nadějí libereckého hokeje. V sezóně 2015/2016 působil převážně pod vedením Jiřího Bermanna v týmu osmé třídy a svými pozoruhodnými výkony si již ve třinácti letech vysloužil pozvánku do A-týmu mladšího dorostu.

Hned ve svém prvním utkání právě v týmu mladších dorostenců byl hodně vidět. Zaznamenal jednu asistenci, v statistice +/- +2, a dokonce si poseděl i na trestné lavici. Největšího úspěchu ale dosáhl Starý na mistrovství ČR v Přerově, kde spolu s osmáky vybojoval zlaté medaile. Zahrál si mimo jiné i na zimní olympiádě dětí a mládeže, kde se jako obránce týmu Libereckého kraje prosadil i gólově.

Následující sezónu již za mladší dorost nastupoval stabilně, zasáhl do 36 zápasů, ve kterých nasbíral 10 kanadských bodů za 4 branky a 6 asistencí. Byl tak třetím nejproduktivnějším obráncem týmu.