Karta hráče

19.kolo 9.10.2020 Bílí Tygři Liberec vs HC Slavia Praha 3:2 0 0 0 0 2
10.kolo 3.10.2020 Bílí Tygři Liberec vs HC Vítkovice Ridera 5:2 1 0 1 +1 2

Profil hráče

Stejně jako mnoha z jeho spoluhráčů, začal s hokejem už v raném věku v místním klubu Bílých Tygrů. Už od útlého věku chtěl být součástí ofenzivních řad a to se mu také vyplnilo. Od 4.třídy je řazen ke skupině útočníků napevno. V nynější době na sobě stále pracuje a snaží se využívat všech možných příležitostí k rozvoji svých schopností.

Mezi jeho dosavadní osobní úspěchy patří účast na Mládežnickém Mistrovství České republiky krajů, kam se dostal jako žák osmé třídy s výběrem hráčů z Libereckého kraje. Ačkoliv má za sebou šikovný Benjamín teprve první sezónu s mladším dorostem Bílých Tygrů, tak se může pyšnit druhým místem v základní části sezóny, kterého s mužstvem dosáhli na konci března 2016.

Benjamin se velmi dobře uvedl ve své druhé sezóně v mladším dorostu. V ročníku 2016/2017 se stal sedmým nejproduktivnějším Tygrem, když devětkrát rozvlnil síť a sedmkrát na gól asistoval. Důležitou trefu si Benjamin připsal ve vyřazovacích bojích, když otevřel skóre v prvním utkání prvního kola s pražskou Spartou. Tygři ale zápas a následně i celou sérii ztratili, mladý útočník se přesto uvedl ve skvělém světle.