Karta hráče

KoloDatumUtkáníSkóreG A B +/− TMin
6. kolo 22.9.2018 HC Sparta Praha vs Bílí Tygři Liberec 4:6 0 0 0 +1 0

Profil hráče

V sezóně 2014/15 odváděl defenzivní práci v týmu 8. třídy. Zúčastnil se také Mistrovství republiky krajů. V dresu Libereckého kraje odehrál šest utkání. Do statistik se však nezapsal.

Následující ročník strávil o kategorii výš v mladším dorostu. Nastoupil do třinácti zápasů a vybojoval si nominaci na Zimní olympiádu dětí a mládeže. Stejně jako v předchozím roce navlékl stejný dres a odehrál i stejný počet utkání. Kanadského bodu se ale ani tentokrát nedočkal.

Sezóna 2016/2017 už ovšem byla jiná písnička. Křepelka dostal mnohem více prostoru na ledě a důvěru splatil hned sedmi brankami a devíti asistencemi. S týmem se podíval do vyřazovacích bojů, kde v prvním kole vystavili Liberci stopku pozdější mistři ze Sparty.