Karta hráče

2.kolo 7.9.2019 Bílí Tygři Liberec vs HC Vítkovice Ridera 4:5p 0 0 0 +1 2
1.kolo 6.9.2019 Bílí Tygři Liberec vs HC Oceláři Třinec 1:0 0 0 0 0 0

Profil hráče

Petr Had pochází z Vimperka. Talentovaný obránce si už ve čtrnácti letech připsal šest startů za B tým staršího dorostu Strakonic a díky dobrým výkonům si vysloužil angažmá v Písku a představil se i v dresu Jihočeského kraje na Mládežnickém MČR krajů.

Od ročníku 2015/16 už ale nastupuje v dresu s tygrem na prsou. A premiérová sezóna pod Ještědem se mu opravdu vydařila! V devětadvaceti zápasech za mladší dorost zaznamenal devatenáct bodů, navíc se devatenáctkrát představil i v dorostu starším a devět zápasů sehrál i za reprezentační šestnáctku.

I v následující sezóně potvrdil pověst ofenzivního obránce, ve čtyřiačtyřiceti zápasech za starší dorost sedmkrát skóroval a patnáctkrát připravil gólovou radost pro své spoluhráče! Představil se i v reprezentaci, za kterou nastoupil k šesti utkáním v kategorii U17.