Karta hráče

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Profil hráče

Vojtěch Strnad patří již od svých mladých let k tvrdě pracujícím hráčům. Na ledě zdánlivě nemusí patřit k nejvýstřednějším hráčům, nicméně jeho příspěvek pro tým je obrovský. Ústřední postavou byl i na MČR osmých tříd v roce 2016, kde společně se svými hráči vybojoval mistrovský pohár.

Odchovanec Bílých Tygrů je znám pro svojí kvalitní ofenzivní i defenzivní práci. Skvěle zapadá do kabiny a hraje obětavě. To byl také jeden z důvodů, proč si ho na zmiňovaném turnaji všiml direktoriát turnaje, který ho vyhlásil jako nejužitečnějšího hráče.

Čas plynul a Vojtěch se postupně začal propracovávat do kádru mladších dorostenců, kde rozhodně nebyl jen do počtu. Hned několikrát ukázal, jak výrazný může být. V sezóně se čtyřikrát prosadil gólově a zaznamenal stejný počet asistencí. Zahrál si i dva zápasy v play-off proti Spartě.