Karta hráče

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Profil hráče

Vratislav Kunst se narodil 29. března 1999 v Praze. V hlavním městě také začal svou hokejovou kariéru a to v klubu HC Sparta Praha. Tam v hrál v podstatě za všechny žákovské kategorie. Za tu poslední už ovšem nastupoval v Liberci, do kterého před sezónou 2012/13 přestoupil. Tento ročník podával natolik dobré výkony, že si dokonce vysloužil i osm startů za mladší dorost.

V sezóně 2014/15 zvládl tento obránce neuvěřitelnou porci sedmdesáti utkání, když hrál střídavě za mladší i starší dorostence. Jeho výkonnost rostla dále nahoru a nebylo tedy divu, že i následující rok nastupoval za starší kategorii. Tentokrát se už jednalo o juniory, mezi kterými se rozhodně neztratil. Nakonec přišla i pozvánka do reprezentace, v níž oblékl český dres celkem čtyřikrát.

V sezóně 2016/17 už talentovaný obránce nastupoval převážně za juniorku, ve které se rozhodně neztratil! Za starší dorost nakonec stihl odehrát osmnáct utkání, v nichž si připsal úctyhodných 17 bodů!