Sedmá třída přehrála Frýdlant

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Sedmáci v domácím souboji s Frýdlantem nezaváhali a také díky hattricku Dominika Křečka zvítězili jasně 10:2. Povedený víkend navíc Bílí Tygři uzavřeli hned v neděli, když v přípravném duelu přehráli silného soupeře z pražské Slavie 6:3!

3. kolo, sobota 24. září 2022

Branky a nahrávky: 2. Bartek (Javůrek), 6. Rozsypal (Šíma), 7. Křeček, 15. Křeček, 21. Šmucr (Lochman, Bartovič), 23. Čakajík (Rozsypal), 25. Javůrek (Bartek), 31. Bartovič (Podhorský), 42. Křeček (Šmucr), 45. Bartovič (Šmucr) – 9. Piňevský, 27. Piňevský.

J. Kyznar (D. Eder) — R. Rozsypal, J. Blahout, Š. Podhorský, F. Švajda, J. Šíma, R. Javůrek — M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, R. Táborský, V. Lochman, M. Vlačiha, L. Pluhař, A. Bartovič.

HC Frýdlant

O. Mauer (V. Janda) — M. Čeněk, J. Křelina, J. Trojan, O. Pekala, K. Rutkowski, R. Piňevský, O. Závěta, P. Tůma, M. Hájek, E. Matějka.

3. kolo, sobota 24. září 2022

HC Frýdlant