Sedmička rozhodla zápas s Lomnicí už v první třetině

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří sedmáci do domácího utkání s Lomnicí vstoupili s chutí a po první třetině svítilo na světelné tabuli skóre 10:0! Přestože se následně hra vyrovnala, mohli Bílí Tygři slavit vysoké vítězství.

4. kolo, sobota 01. října 2022

Branky a nahrávky: 4. Bartovič (Šmucr), 5. Čakajík (Křeček, Podhorský), 10. Lochman (Šmucr, Bartovič), 12. Bartovič (Lochman, Šmucr), 12. Čakajík (Rozsíval, Křeček), 15. Šmucr (Blahout, Javůrek), 16. Čakajík (Křeček), 17. Pluhař (Bartek, Táborský), 17. Bartovič (Lochman, Javůrek), 20. Táborský (Bartek, Pluhař), 22. Podhorský (Javůrek, Křeček), 28. Čakajík (Javůrek, Podhorský), 34. Bartovič (Lochman), 37. Rozsíval (Švajda), 38. Čakajík (Podhorský, Bartovič), 51. Lochman (Bartovič, Podhorský) – 32. Mizera, 33. Mach (Pěnička, Šimek), 48. Krotil (Mach, Němec), 50. Němec (Pěnička, Šimek), 55. Hladík (Šimek), 60. Němec (Mach, Pěnička).

D. Eder (J. Kyznar) — J. Blahout, A. Rozsíval, Š. Podhorský, F. Švajda, R. Javůrek — M. Bartek, M. Šmucr, D. Křeček, M. Čakajík, R. Táborský, V. Lochman, L. Pluhař, A. Bartovič.

HC Lomnice nad Popelkou

M. Lhota (E. Sisrová) — K. Pěnička, F. Němec, A. Mizera — F. Šimek, Š. Varečka, R. Krotil, V. Pachota, M. Hlubuček, J. Zembol, J. Šimek, V. Mach, J. Hladík.

4. kolo, sobota 01. října 2022

HC Lomnice nad Popelkou