Tygří šesťáci udrželi náskok a v přestřelce porazili Pardubice

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Napínavé gólové představení si připravili šesťáci Bílých Tygrů a Pardubic. Liberečtí mladíci se díky výborné druhé třetině ujali až tříbrankového vedení, které hosté v samotném závěru zdatně dotahovali. Ani dvě slepené pardubické trefy na konci utkání už nicméně náš tým o vítězství nepřipravily.

16. kolo, sobota 26. listopadu 2022

7. Nezmar (Helísek), 17. Veselý (TS), 23. Holec (TS), 25. Nezmar (Isach), 33. Isach (Nezmar), 34. Lhoták, 41. Knap (Holec) – 1. Píša, 14. Černý (TS), 18. Roček (Píša), 28. Píša (Žižka, Vašíček), 58. Drášil (Černý, Máša), 59. Mach (Drášil, Máša).

D. Hnízdo — J. Nezmar, A. Palaš, T. Helísek, K. Veselý, J. Matějček, J. Šilhán — D. Strnádek, M. Lhoták, T. Isach, M. Musil, J. Kašpar, P. Knap, D. Holec, M. Foit.

HC Dynamo Pardubice

S. Mitáš (J. Šimon) — N. Máša, P. Vašek, F. Drášil, J. Vašíček, J. Dušek, T. Švadlenka — M. Roček, D. Forman, M. Friml, M. Havelka, D. Žižka, A. Petr, M. Píša, F. Kačmarik, M. Procházka, D. Mach, Š. Černý.

16. kolo, sobota 26. listopadu 2022

HC Dynamo Pardubice