Jančaříkova kanonáda nasměrovala osmou třídu k výhře

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří osmáci si podruhé ve dvou dnech s chutí zastříleli. Domácí souboj s Litvínovem zlomili už v úvodu, a to zejména díky čistému hattricku Tadeáše Jančaříka! Liberecká střelecká produkce se nicméně nezastavila ani v dalším průběhu, a naši hráči nakonec dokázali počet vstřelených branek zaokrouhlit na desítku.

nadst. 4, neděle 04. prosince 2022

3. Jančařík, 3. Jančařík (Čančík), 11. Jančařík (Šejc), 16. Kučera (Čančík), 27. Fadrhonc, 28. Al-Dhaief, 29. Šejc (Filo), 35. Šejc, 50. Kučera (Filo, Čutta), 50. Šejc – 15. Zörner (TS), 34. Záruba, 57. Moťka (Gimmler).

M. Bureš — M. Tureček, D. Al-Dhaief, Š. Tomka, D. Novák, D. Sůra — M. Čančík, M. Tokar, T. Jančařík, M. Kučera, M. Čutta, D. Beneš, Š. Šejc, P. Filo, J. Fadrhonc.

HC VERVA Litvínov

O. Pinc (T. Winkelhöfer) — K. Žejdl, R. Kočí, Š. Jarůšek, L. Mácha, M. Sinu — T. Moťka, J. Záruba, I. Gimmler, D. Baudyš, V. Jeřábek, K. Kváš, P. Štrach, V. Zörner.

nadst. 4, neděle 04. prosince 2022

HC VERVA Litvínov