Jako na houpačce. Osmička se s Piráty střídala ve vedení, poslední vteřina rozhodla o remíze

Liberec - Utkání osmé třídy s chomutovskými Piráty mělo pořádně divoký průběh. Naši hráči výborně zvládli druhou a vstup do třetí dvacetiminutovky, čímž se ze ztráty vyšvihli až do vedení 6:3. Závěr duelu ale pro změnu jasně patřil soupeři, který v čase 59:59 dokonal comeback a stanovil konečnou remízu.

nadst. 11, sobota 04. února 2023
6:6
(1:2, 3:1, 2:3)

14. Beneš, 21. Čutta, 30. Beneš (Čutta, Jančařík), 38. Tureček (Kubín, Beneš), 42. Beneš (Čutta), 44. Čutta – 13. Gombár (Pospíšil, Řepka), 19. Gombár (Sojčík), 22. Hrebinec (Krejčík), 45. Cimrman (Krejčík), 57. Rabas (Gombár), 60. Falis (Gombár, Krejčík).

O. Maxin (T. Průšek) — M. Tureček, D. Al-Dhaief, Š. Tomka — D. Telyčko, M. Tokar, T. Jančařík, A. Somorovský, M. Čutta, J. Fadrhonc, K. Volavka, P. Kubín, D. Beneš.

Piráti Chomutov

M. Mitev — A. Falis, T. Řepka, M. Rabas, M. Witoš — P. Hrebinec, O. Krejčík, J. Gombár, I. Snopek, M. Sojčík, M. Cimrman, M. Pospíšil, J. Majzner.

Ctibor Jech ml.
„Měli jsme docela dobrý vstup, byli jsme aktivní. Udělali jsme ale nějaké chyby, kvůli kterým jsme prohrávali. Ve druhé třetině jsme zápas otočili a přidali jsme navíc další góly, takže jsme vedli 6:3. Pak jsme ale nezvládli závěr. Inkasovali jsme lehký čtvrtý gól, poslední minuty byly následně zklamání. Odehráli jsme je špatně a Chomutov v poslední sekundě vyrovnal. Musíme se z toho poučit.“