Tabulka 2018/2019

Výsledky - extraliga

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM HAV HBR HKM JIH KLA KLP KOB KOM KVA LIB LIM MBL MDS MTT OLO PCE PLZ PRE SLA SPA TAB TEC TRI VIT VSE WAB ZLN ZNS
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

Nadstavba D 14.03.2019 MBL CEM 6:3
Nadstavba C 14.03.2019 KLP MTT 3:2
Nadstavba E 14.03.2019 WAB TEC 3:4p
Nadstavba B 14.03.2019 VIT TRI 6:4
Nadstavba C 14.03.2019 CHM KVA 5:2
Nadstavba B 14.03.2019 HAV KOM 3:1
Nadstavba A 14.03.2019 HKM LIM 5:2
Nadstavba D 14.03.2019 HBR TAB 3:2p
Nadstavba D 14.03.2019 ZNS JIH 0:8
Nadstavba E 14.03.2019 OLO VSE 3:2
Nadstavba B 14.03.2019 PCE ZLN 4:2
Nadstavba C 14.03.2019 SPA KOB 4:1
Nadstavba E 14.03.2019 PRE MDS 5:2
Nadstavba D 13.03.2019 MBL CEM 2:1p
Nadstavba A 13.03.2019 SLA KLA 6:3
Nadstavba C 12.03.2019 MTT KLP 10:2
Nadstavba A 12.03.2019 PLZ LIB 7:5
Nadstavba C 11.03.2019 KLP KOB 2:5
Nadstavba D 09.03.2019 HBR CEM 1:4
Nadstavba D 09.03.2019 JIH MBL 2:1
Nadstavba B 09.03.2019 ZLN VIT 0:3
Nadstavba E 09.03.2019 MDS WAB 4:3
Nadstavba A 09.03.2019 LIB HKM 3:4p
Nadstavba E 09.03.2019 TEC OLO 6:2
Nadstavba E 09.03.2019 PRE VSE 7:0
Nadstavba A 09.03.2019 LIM SLA 3:8
Nadstavba B 09.03.2019 HAV TRI 6:1
Nadstavba B 09.03.2019 PCE KOM 5:6
Nadstavba C 09.03.2019 SPA KVA 0:1sn
Nadstavba A 09.03.2019 PLZ KLA 1:3
Nadstavba C 09.03.2019 MTT CHM 2:5
Nadstavba D 09.03.2019 TAB ZNS 2:3
Nadstavba C 09.03.2019 KOB KLP 3:2
Nadstavba B 07.03.2019 KOM TRI 7:2
Nadstavba C 07.03.2019 KOB KVA 5:3
Nadstavba C 07.03.2019 KLP CHM 3:2
Nadstavba D 07.03.2019 TAB CEM 0:4
Nadstavba D 07.03.2019 ZNS MBL 2:6
Nadstavba A 07.03.2019 PLZ LIM 6:0
Nadstavba B 07.03.2019 HAV ZLN 3:4
Nadstavba C 07.03.2019 SPA MTT 7:6p
Nadstavba D 07.03.2019 HBR JIH 0:4
Nadstavba A 07.03.2019 HKM SLA 1:2sn
Nadstavba E 07.03.2019 OLO WAB 3:2
Nadstavba B 07.03.2019 PCE VIT 4:5p
Nadstavba E 07.03.2019 PRE TEC 4:1
Nadstavba A 05.03.2019 LIB KLA 4:6
Nadstavba C 05.03.2019 MTT CHM 0:5
Nadstavba C 04.03.2019 KVA KOB 3:2
Nadstavba E 04.03.2019 MDS VSE 2:5
Nadstavba B 04.03.2019 KOM ZLN 7:2
Nadstavba B 03.03.2019 KOM ZLN 4:2
Nadstavba E 02.03.2019 OLO PRE 5:2
Nadstavba E 02.03.2019 VSE WAB 7:5
Nadstavba A 02.03.2019 SLA PLZ 5:3
Nadstavba B 02.03.2019 PCE TRI 4:3
Nadstavba A 02.03.2019 KLA HKM 1:6
Nadstavba B 02.03.2019 VIT HAV 1:0
Nadstavba C 02.03.2019 KVA KLP 3:2
Nadstavba A 02.03.2019 LIM LIB 3:4p
Nadstavba D 02.03.2019 CEM ZNS 6:2
Nadstavba D 02.03.2019 JIH TAB 9:3
Nadstavba E 02.03.2019 TEC MDS 5:2
Nadstavba D 02.03.2019 MBL HBR 3:0
Nadstavba C 02.03.2019 MTT KOB 5:1
Nadstavba C 01.03.2019 KVA MTT 2:0
Nadstavba B 28.02.2019 KOM VIT 10:1
Nadstavba A 28.02.2019 LIB SLA 5:3
Nadstavba C 28.02.2019 KOB CHM 4:5p
Nadstavba D 28.02.2019 CEM JIH 3:5
Nadstavba C 28.02.2019 KLP SPA 1:5
Nadstavba A 28.02.2019 KLA LIM 5:2
Nadstavba E 28.02.2019 WAB PRE 0:4
Nadstavba D 28.02.2019 TAB MBL 2:6
Nadstavba B 28.02.2019 PCE HAV 3:2p
Nadstavba A 28.02.2019 HKM PLZ 0:2
Nadstavba B 28.02.2019 TRI ZLN 3:5
Nadstavba E 28.02.2019 VSE TEC 7:4
Nadstavba E 28.02.2019 MDS OLO 3:6
Nadstavba D 28.02.2019 ZNS HBR 5:3
Nadstavba C 27.02.2019 CHM SPA 1:2
Nadstavba E 23.02.2019 VSE OLO 6:2
Nadstavba B 23.02.2019 KOM HAV 3:5
Nadstavba C 23.02.2019 KOB SPA 2:6
Nadstavba E 23.02.2019 TEC WAB 1:2p
Nadstavba B 23.02.2019 PCE ZLN 6:4
Nadstavba B 23.02.2019 TRI VIT 2:4
Nadstavba E 23.02.2019 MDS PRE 2:4
Nadstavba D 23.02.2019 TAB HBR 4:2
Nadstavba D 23.02.2019 JIH ZNS 5:3
Nadstavba A 23.02.2019 KLA SLA 5:3
Nadstavba A 23.02.2019 LIB PLZ 2:6
Nadstavba A 23.02.2019 LIM HKM 1:5
Nadstavba C 23.02.2019 KVA CHM 4:8
Nadstavba B 21.02.2019 VIT ZLN 1:4
Nadstavba D 21.02.2019 MBL JIH 2:1p
Nadstavba A 21.02.2019 KLA PLZ 3:5
Nadstavba E 21.02.2019 WAB MDS 2:6
Nadstavba A 21.02.2019 HKM LIB 7:3
Nadstavba D 21.02.2019 CEM HBR 1:3
Nadstavba C 21.02.2019 CHM MTT 5:1
Nadstavba C 21.02.2019 KVA SPA 3:5
Nadstavba E 21.02.2019 VSE PRE 2:1
Nadstavba E 21.02.2019 OLO TEC 1:4
Nadstavba D 21.02.2019 ZNS TAB 4:3
Nadstavba B 21.02.2019 KOM PCE 4:5sn
Nadstavba A 21.02.2019 SLA LIM 2:1
Nadstavba B 19.02.2019 HAV VIT 2:3
Nadstavba C 17.02.2019 KLP KVA 2:4
Nadstavba A 16.02.2019 KLA PLZ 3:7
Nadstavba E 16.02.2019 WAB OLO 1:6
Nadstavba C 16.02.2019 KVA CHM 2:6
Nadstavba B 16.02.2019 TRI HAV 3:4p
Nadstavba D 14.02.2019 JIH HBR 3:2
Nadstavba A 14.02.2019 KLA LIB 5:3
Nadstavba B 14.02.2019 ZLN HAV 3:1
Nadstavba D 14.02.2019 MBL ZNS 10:0
Nadstavba A 14.02.2019 LIM PLZ 2:3
Nadstavba C 14.02.2019 CHM KLP 8:3
Nadstavba B 14.02.2019 TRI KOM 6:5
Nadstavba E 14.02.2019 TEC PRE 4:5
Nadstavba D 14.02.2019 CEM TAB 6:4
Nadstavba B 14.02.2019 VIT PCE 5:4
Nadstavba A 14.02.2019 SLA HKM 2:5
Nadstavba C 13.02.2019 MTT SPA 1:4
Nadstavba E 13.02.2019 VSE MDS 4:2
Nadstavba A 07.02.2019 LIM LIB 1:7
Nadstavba D 02.02.2019 HBR MBL 1:6
Nadstavba A 02.02.2019 HKM KLA 2:6
Nadstavba E 02.02.2019 VSE WAB 6:2
Nadstavba C 02.02.2019 KOB MTT 6:2
Nadstavba E 02.02.2019 PRE OLO 5:4
Nadstavba A 02.02.2019 PLZ SLA 6:3
Nadstavba C 02.02.2019 SPA CHM 8:1
Nadstavba A 02.02.2019 LIB LIM 3:0
Nadstavba E 02.02.2019 MDS TEC 3:1
Nadstavba D 02.02.2019 ZNS CEM 4:5p
Nadstavba D 02.02.2019 TAB JIH 0:3
Nadstavba B 01.02.2019 TRI PCE 2:4
Nadstavba B 31.01.2019 VIT KOM 4:5
Nadstavba D 31.01.2019 JIH CEM 6:1
Nadstavba A 31.01.2019 PLZ HKM 1:4
Nadstavba B 31.01.2019 ZLN TRI 1:4
Nadstavba B 31.01.2019 HAV PCE 2:0
Nadstavba C 31.01.2019 SPA KLP 12:2
Nadstavba D 31.01.2019 MBL TAB 4:1
Nadstavba C 31.01.2019 CHM KOB 2:4
Nadstavba E 31.01.2019 TEC VSE 9:3
Nadstavba C 31.01.2019 MTT KVA 1:5
Nadstavba A 31.01.2019 LIM KLA 2:4
Nadstavba E 31.01.2019 OLO MDS 2:7
Nadstavba D 31.01.2019 HBR ZNS 8:0
Nadstavba A 31.01.2019 SLA LIB 6:3
Nadstavba E 31.01.2019 PRE WAB 6:0
Nadstavba B 29.01.2019 HAV KOM 1:3
Nadstavba A 29.01.2019 HKM LIM 2:1
Nadstavba E 29.01.2019 OLO VSE 3:4sn
Nadstavba D 28.01.2019 HBR TAB 6:1
Nadstavba E 21.01.2019 WAB TEC 5:0
Nadstavba D 19.01.2019 TAB ZNS 3:4
Nadstavba E 19.01.2019 MDS WAB 5:2
Nadstavba C 19.01.2019 SPA KVA 4:1
Nadstavba E 19.01.2019 OLO TEC 2:3p
Nadstavba B 19.01.2019 HAV TRI 5:1
Nadstavba D 19.01.2019 HBR CEM 2:1
Nadstavba A 19.01.2019 LIM SLA 3:1
Nadstavba B 19.01.2019 PCE KOM 7:2
Nadstavba E 19.01.2019 PRE VSE 2:5
Nadstavba B 19.01.2019 ZLN VIT 3:4p
Nadstavba C 19.01.2019 KOB KLP 2:3
Nadstavba A 19.01.2019 PLZ KLA 3:5
Nadstavba D 19.01.2019 JIH MBL 2:1sn
Nadstavba A 19.01.2019 LIB HKM 3:4p
Nadstavba A 17.01.2019 LIB KLA 4:5p
Nadstavba D 17.01.2019 ZNS MBL 0:7
Nadstavba C 17.01.2019 KOB KVA 1:9
Nadstavba C 17.01.2019 KLP CHM 3:2
Nadstavba A 17.01.2019 PLZ LIM 0:3
Nadstavba D 17.01.2019 TAB CEM 3:4
Nadstavba A 17.01.2019 HKM SLA 3:4
Nadstavba B 17.01.2019 HAV ZLN 3:4p
Nadstavba E 17.01.2019 MDS VSE 3:6
Nadstavba C 17.01.2019 SPA MTT 5:1
Nadstavba B 17.01.2019 KOM TRI 4:2
Nadstavba B 17.01.2019 PCE VIT 2:4
Nadstavba E 17.01.2019 OLO WAB 2:3
Nadstavba D 17.01.2019 HBR JIH 2:1p
Nadstavba E 17.01.2019 PRE TEC 6:1
Nadstavba D 15.01.2019 ZNS JIH 2:3
Nadstavba A 12.01.2019 SLA PLZ 1:5
Nadstavba D 12.01.2019 MBL HBR 1:4
Nadstavba B 12.01.2019 VIT HAV 7:2
Nadstavba E 12.01.2019 WAB VSE 1:7
Nadstavba D 12.01.2019 CEM ZNS 5:4sn
Nadstavba C 12.01.2019 MTT KOB 2:5
Nadstavba C 12.01.2019 KVA KLP 3:5
Nadstavba E 12.01.2019 TEC MDS 5:2
Nadstavba B 12.01.2019 TRI PCE 5:4
Nadstavba E 12.01.2019 OLO PRE 1:2p
Nadstavba C 12.01.2019 SPA CHM 2:1
Nadstavba D 12.01.2019 JIH TAB 4:0
Nadstavba A 12.01.2019 KLA HKM 5:2
Nadstavba B 12.01.2019 ZLN KOM 4:1
Nadstavba A 10.01.2019 LIB SLA 3:4p
Nadstavba C 10.01.2019 KOB CHM 1:8
Nadstavba A 10.01.2019 KLA LIM 4:3p
Nadstavba C 10.01.2019 KLP SPA 1:9
Nadstavba B 10.01.2019 KOM VIT 3:4sn
Nadstavba E 10.01.2019 WAB PRE 5:3
Nadstavba C 10.01.2019 KVA MTT 1:2
Nadstavba A 10.01.2019 HKM PLZ 3:1
Nadstavba B 10.01.2019 TRI ZLN 3:4p
Nadstavba D 10.01.2019 CEM JIH 0:4
Nadstavba E 10.01.2019 VSE TEC 6:0
Nadstavba E 10.01.2019 MDS OLO 2:1
Nadstavba D 10.01.2019 ZNS HBR 5:10
Nadstavba B 10.01.2019 PCE HAV 3:6
Nadstavba D 10.01.2019 TAB MBL 3:6
Nadstavba A 06.01.2019 PLZ LIB 6:3
Nadstavba B 06.01.2019 VIT TRI 3:2
Nadstavba E 05.01.2019 TEC WAB 2:1sn
Nadstavba C 05.01.2019 MTT KLP 2:0
Nadstavba D 05.01.2019 CEM MBL 1:4
Nadstavba A 05.01.2019 LIM HKM 4:2
Nadstavba C 05.01.2019 KOB SPA 4:6
Nadstavba B 05.01.2019 ZLN PCE 1:3
Nadstavba B 05.01.2019 KOM HAV 6:2
Nadstavba D 05.01.2019 JIH ZNS 9:2
Nadstavba B 05.01.2019 TRI VIT 1:5
Nadstavba E 05.01.2019 VSE OLO 8:1
Nadstavba A 05.01.2019 KLA SLA 5:1
Nadstavba D 05.01.2019 TAB HBR 6:3
Nadstavba E 05.01.2019 MDS PRE 2:8
Nadstavba C 05.01.2019 CHM KVA 4:1
Nadstavba A 05.01.2019 LIB PLZ 5:4p
Nadstavba D 04.01.2019 CEM MBL 2:5
Nadstavba B 04.01.2019 ZLN PCE 3:4
Nadstavba E 03.01.2019 TEC PRE 3:9
Nadstavba C 29.12.2018 SPA KOB 6:2
Nadstavba C 27.12.2018 CHM MTT 7:2
Nadstavba D 27.12.2018 ZNS TAB 2:5
Nadstavba E 22.12.2018 TEC OLO 5:3
Nadstavba E 22.12.2018 WAB MDS 2:1sn
Nadstavba C 20.12.2018 KLP KOB 2:3
Nadstavba D 18.12.2018 CEM HBR 4:3p
Nadstavba A 18.12.2018 SLA LIM 5:2
Nadstavba E 16.12.2018 PRE MDS 5:1
Nadstavba A 15.12.2018 LIM PLZ 5:1
Nadstavba B 15.12.2018 ZLN HAV 2:4
Nadstavba A 15.12.2018 KLA LIB 0:9
Nadstavba E 15.12.2018 VSE MDS 4:5
Nadstavba D 15.12.2018 CEM TAB 3:2
Nadstavba C 15.12.2018 KVA KOB 3:0
Nadstavba B 15.12.2018 VIT PCE 8:3
Nadstavba C 15.12.2018 MTT SPA 1:6
Nadstavba D 15.12.2018 MBL ZNS 4:2
Nadstavba D 15.12.2018 JIH HBR 1:3
Nadstavba B 15.12.2018 TRI KOM 3:6
Nadstavba A 15.12.2018 SLA HKM 1:3
Nadstavba E 15.12.2018 WAB OLO 2:3sn
Nadstavba B 14.12.2018 TRI HAV 2:4
Nadstavba C 14.12.2018 CHM KLP 5:1
Nadstavba B 14.12.2018 KOM PCE 5:3
Nadstavba C 13.12.2018 KLP MTT 4:3
Nadstavba C 13.12.2018 KVA SPA 2:3sn
Nadstavba A 13.12.2018 HKM LIB 2:7
Nadstavba E 13.12.2018 VSE PRE 5:4sn
Nadstavba A 13.12.2018 SLA KLA 2:5
Nadstavba D 12.12.2018 MBL JIH 1:5
Nadstavba B 11.12.2018 VIT ZLN 8:5
Nadstavba D 09.12.2018 HBR MBL 3:1
Nadstavba B 09.12.2018 PCE TRI 4:2
Nadstavba C 08.12.2018 KOB MTT 4:1
Nadstavba A 08.12.2018 LIB LIM 5:4
Nadstavba B 08.12.2018 HAV VIT 1:2
Nadstavba B 08.12.2018 ZLN KOM 3:5
Nadstavba E 08.12.2018 WAB VSE 1:5
Nadstavba A 08.12.2018 HKM KLA 3:5
Nadstavba C 08.12.2018 KLP KVA 2:6
Nadstavba A 08.12.2018 PLZ SLA 3:2p
Nadstavba E 08.12.2018 PRE OLO 4:1
Nadstavba E 08.12.2018 MDS TEC 3:0
Nadstavba D 08.12.2018 TAB JIH 3:0
Nadstavba C 08.12.2018 CHM SPA 4:3p
Nadstavba D 08.12.2018 ZNS CEM 1:7
Nadstavba A 06.12.2018 PLZ HKM 1:3
Nadstavba B 06.12.2018 VIT KOM 4:1
Nadstavba C 06.12.2018 CHM KOB 3:0
Nadstavba B 06.12.2018 HAV PCE 3:1
Nadstavba D 06.12.2018 JIH CEM 2:3
Nadstavba A 06.12.2018 LIM KLA 6:5p
Nadstavba D 06.12.2018 MBL TAB 8:3
Nadstavba C 06.12.2018 SPA KLP 5:4
Nadstavba E 06.12.2018 OLO MDS 1:3
Nadstavba A 06.12.2018 SLA LIB 1:0p
Nadstavba D 06.12.2018 HBR ZNS 7:2
Nadstavba E 06.12.2018 PRE WAB 3:1
Nadstavba C 05.12.2018 MTT KVA 4:2
Nadstavba B 05.12.2018 ZLN TRI 7:5
Nadstavba E 05.12.2018 TEC VSE 2:5
Skupina Západ 01.12.2018 KOB KLA 3:7
Skupina Západ 01.12.2018 LIM MTT 6:4
Skupina Střed 01.12.2018 CEM HBR 4:1
Skupina Východ 01.12.2018 VIT VSE 6:2
Skupina Střed 01.12.2018 MBL JIH 1:0
Skupina Západ 01.12.2018 CHM SLA 2:4
Skupina Východ 01.12.2018 PRE TEC 2:1
Skupina Východ 01.12.2018 OLO TRI 4:6
Skupina Východ 01.12.2018 ZLN WAB 7:2
Skupina Střed 01.12.2018 HKM PCE 1:4
Skupina Východ 01.12.2018 HAV MDS 4:0
Skupina Střed 30.11.2018 LIB ZNS 17:0
Skupina Střed 29.11.2018 KOM TAB 5:4p
Skupina Západ 29.11.2018 SPA KVA 4:2
Skupina Východ 28.11.2018 PRE TRI 1:0
Skupina Západ 27.11.2018 PLZ SLA 5:4
Skupina Východ 27.11.2018 TEC ZLN 0:3
Skupina Střed 24.11.2018 PCE TAB 9:2
Skupina Východ 24.11.2018 WAB VIT 1:7
Skupina Západ 24.11.2018 SLA LIM 6:3
Skupina Východ 24.11.2018 VSE OLO 3:4
Skupina Západ 24.11.2018 KLA SPA 2:5
Skupina Východ 24.11.2018 TRI HAV 2:0
Skupina Východ 24.11.2018 MDS PRE 4:0
Skupina Střed 24.11.2018 HBR MBL 3:5
Skupina Západ 24.11.2018 MTT PLZ 1:6
Skupina Střed 24.11.2018 JIH LIB 3:4p
Skupina Střed 24.11.2018 KOM CEM 5:1
Skupina Západ 24.11.2018 KLP KOB 3:4sn
Skupina Západ 23.11.2018 KVA CHM 6:3
Skupina Východ 22.11.2018 ZLN MDS 6:1
Skupina Střed 21.11.2018 ZNS HKM 3:6
Skupina Západ 17.11.2018 KOB SPA 2:5
Skupina Východ 17.11.2018 VSE WAB 6:3
Skupina Západ 17.11.2018 LIM KVA 2:0
Skupina Východ 17.11.2018 OLO HAV 1:7
Skupina Střed 17.11.2018 MBL KOM 1:3
Skupina Střed 17.11.2018 PCE ZNS 10:0
Skupina Západ 17.11.2018 KLP MTT 3:4
Skupina Střed 17.11.2018 HKM JIH 8:0
Skupina Střed 17.11.2018 TAB CEM 2:3sn
Skupina Východ 17.11.2018 VIT TEC 7:0
Skupina Střed 17.11.2018 LIB HBR 4:3
Skupina Západ 17.11.2018 CHM KLA 3:4p
Skupina Střed 15.11.2018 KOM LIB 5:6sn
Skupina Střed 15.11.2018 JIH PCE 1:2
Skupina Východ 15.11.2018 WAB OLO 1:5
Skupina Západ 15.11.2018 KLA LIM 7:3
Skupina Střed 15.11.2018 ZNS TAB 2:8
Skupina Východ 15.11.2018 TEC VSE 4:5
Skupina Východ 15.11.2018 MDS VIT 3:6
Skupina Východ 15.11.2018 HAV PRE 3:2
Skupina Východ 15.11.2018 TRI ZLN 7:5
Skupina Západ 15.11.2018 SPA CHM 3:1
Skupina Západ 15.11.2018 KVA PLZ 3:5
Skupina Západ 15.11.2018 MTT KOB 5:4p
Skupina Střed 15.11.2018 CEM MBL 0:1
Skupina Střed 15.11.2018 HBR HKM 3:2
Skupina Západ 13.11.2018 SLA KLP 9:2
Skupina Západ 07.11.2018 PLZ KLP 8:4
Skupina Západ 03.11.2018 LIM SPA 4:2
Skupina Střed 03.11.2018 HKM KOM 4:5
Skupina Západ 03.11.2018 PLZ KLA 3:2sn
Skupina Východ 03.11.2018 ZLN HAV 3:8
Skupina Západ 03.11.2018 KLP KVA 2:5
Skupina Západ 03.11.2018 MTT SLA 2:3
Skupina Východ 03.11.2018 WAB TEC 2:3
Skupina Východ 03.11.2018 VIT TRI 3:2p
Skupina Východ 03.11.2018 VSE MDS 11:3
Skupina Střed 03.11.2018 TAB MBL 4:2
Skupina Střed 03.11.2018 ZNS JIH 3:4sn
Skupina Střed 03.11.2018 LIB CEM 2:3
Skupina Východ 03.11.2018 OLO PRE 0:8
Skupina Západ 03.11.2018 KOB CHM 2:5
Skupina Střed 02.11.2018 PCE HBR 11:1
Skupina Střed 01.11.2018 MBL LIB 1:8
Skupina Střed 01.11.2018 JIH TAB 4:1
Skupina Západ 01.11.2018 KLA KLP 7:4
Skupina Východ 01.11.2018 TEC OLO 4:0
Skupina Západ 01.11.2018 SPA PLZ 2:4
Skupina Východ 01.11.2018 TRI VSE 5:1
Skupina Západ 01.11.2018 CHM LIM 3:4
Skupina Východ 01.11.2018 HAV VIT 3:2sn
Skupina Střed 01.11.2018 CEM HKM 1:3
Skupina Východ 01.11.2018 MDS WAB 4:1
Skupina Západ 01.11.2018 SLA KOB 8:2
Skupina Střed 01.11.2018 HBR ZNS 4:0
Skupina Východ 01.11.2018 PRE ZLN 2:4
Skupina Střed 31.10.2018 KOM PCE 5:2
Skupina Západ 30.10.2018 KVA MTT 1:3
Skupina Západ 27.10.2018 MTT KLA 3:6
Skupina Západ 27.10.2018 SLA KVA 8:4
Skupina Východ 27.10.2018 OLO ZLN 2:1
Skupina Západ 27.10.2018 PLZ CHM 4:2
Skupina Západ 27.10.2018 KLP SPA 2:9
Skupina Východ 27.10.2018 WAB TRI 0:4
Skupina Východ 27.10.2018 VSE HAV 2:7
Skupina Střed 27.10.2018 HKM MBL 4:2
Skupina Východ 27.10.2018 TEC MDS 2:6
Skupina Východ 27.10.2018 VIT PRE 3:1
Skupina Střed 27.10.2018 PCE CEM 6:4
Skupina Střed 27.10.2018 TAB LIB 2:8
Skupina Střed 27.10.2018 ZNS KOM 0:6
Skupina Střed 27.10.2018 JIH HBR 5:1
Skupina Západ 27.10.2018 KOB LIM 0:4
Skupina Střed 25.10.2018 KOM JIH 4:2
Skupina Střed 25.10.2018 MBL PCE 3:6
Skupina Střed 25.10.2018 LIB HKM 2:1
Skupina Západ 25.10.2018 KLA SLA 6:3
Skupina Východ 25.10.2018 ZLN VIT 3:8
Skupina Východ 25.10.2018 TRI TEC 5:2
Skupina Střed 25.10.2018 CEM ZNS 4:2
Skupina Východ 25.10.2018 HAV WAB 10:1
Skupina Východ 25.10.2018 MDS OLO 5:3
Skupina Západ 25.10.2018 CHM KLP 9:2
Skupina Západ 25.10.2018 KVA KOB 10:1
Skupina Střed 25.10.2018 HBR TAB 5:3
Skupina Východ 25.10.2018 PRE VSE 2:1
Skupina Západ 24.10.2018 SPA MTT 7:1
Skupina Západ 24.10.2018 LIM PLZ 6:5sn
Skupina Východ 20.10.2018 OLO VIT 1:8
Skupina Východ 20.10.2018 VSE ZLN 2:3
Skupina Západ 20.10.2018 KLP LIM 0:10
Skupina Střed 20.10.2018 TAB HKM 2:4
Skupina Západ 20.10.2018 KVA KLA 0:3
Skupina Východ 20.10.2018 MDS TRI 2:6
Skupina Východ 20.10.2018 WAB PRE 4:5p
Skupina Střed 20.10.2018 ZNS MBL 0:7
Skupina Východ 20.10.2018 TEC HAV 3:5
Skupina Západ 20.10.2018 SLA SPA 1:2p
Skupina Střed 20.10.2018 PCE LIB 2:7
Skupina Západ 20.10.2018 MTT CHM 4:3sn
Skupina Západ 20.10.2018 KOB PLZ 0:11
Skupina Střed 19.10.2018 HBR KOM 5:2
Skupina Střed 18.10.2018 MBL CEM 5:3
Skupina Východ 18.10.2018 TRI PRE 5:3
Skupina Západ 16.10.2018 KVA LIM 3:7
Skupina Východ 14.10.2018 TRI OLO 4:1
Skupina Střed 13.10.2018 HBR CEM 1:4
Skupina Západ 13.10.2018 KLA KOB 13:1
Skupina Východ 13.10.2018 VSE VIT 1:2
Skupina Západ 13.10.2018 KVA SPA 1:4
Skupina Východ 13.10.2018 MDS HAV 0:7
Skupina Střed 13.10.2018 JIH MBL 4:3p
Skupina Západ 13.10.2018 KLP PLZ 2:7
Skupina Západ 13.10.2018 MTT LIM 4:3p
Skupina Západ 13.10.2018 SLA CHM 5:3
Skupina Střed 13.10.2018 ZNS LIB 0:5
Skupina Východ 13.10.2018 TEC PRE 3:2
Skupina Střed 13.10.2018 PCE HKM 1:5
Skupina Východ 13.10.2018 WAB ZLN 2:7
Skupina Střed 12.10.2018 TAB KOM 2:8
Skupina Západ 11.10.2018 KOB KLP 2:1p
Skupina Střed 11.10.2018 LIB JIH 4:1
Skupina Západ 11.10.2018 PLZ MTT 4:0
Skupina Východ 11.10.2018 VIT WAB 13:1
Skupina Západ 11.10.2018 LIM SLA 2:5
Skupina Východ 11.10.2018 ZLN TEC 3:1
Skupina Střed 11.10.2018 MBL HBR 5:3
Skupina Západ 11.10.2018 CHM KVA 4:3p
Skupina Východ 11.10.2018 HAV TRI 5:0
Skupina Střed 11.10.2018 HKM ZNS 8:0
Skupina Střed 11.10.2018 CEM KOM 4:14
Skupina Západ 11.10.2018 SPA KLA 2:4
Skupina Východ 11.10.2018 OLO VSE 6:4
Skupina Střed 11.10.2018 TAB PCE 3:6
Skupina Východ 11.10.2018 PRE MDS 5:2
Skupina Střed 07.10.2018 HBR LIB 2:5
Skupina Západ 06.10.2018 MTT KLP 5:4
Skupina Západ 06.10.2018 KLA CHM 3:4p
Skupina Střed 06.10.2018 CEM TAB 4:6
Skupina Východ 06.10.2018 WAB VSE 8:7sn
Skupina Východ 06.10.2018 HAV OLO 4:1
Skupina Západ 06.10.2018 SPA KOB 2:3
Skupina Střed 06.10.2018 ZNS PCE 1:7
Skupina Střed 06.10.2018 JIH HKM 1:0
Skupina Východ 06.10.2018 TEC VIT 0:5
Skupina Východ 06.10.2018 MDS ZLN 4:5
Skupina Střed 05.10.2018 KOM MBL 3:2
Skupina Střed 04.10.2018 JIH CEM 0:2
Skupina Západ 02.10.2018 SLA PLZ 0:3
Skupina Střed 29.09.2018 LIB KOM 3:4
Skupina Západ 29.09.2018 CHM SPA 6:0
Skupina Východ 29.09.2018 OLO WAB 3:1
Skupina Západ 29.09.2018 PLZ KVA 4:0
Skupina Východ 29.09.2018 ZLN TRI 2:3p
Skupina Západ 29.09.2018 KLP SLA 0:8
Skupina Východ 29.09.2018 VSE TEC 3:4sn
Skupina Střed 29.09.2018 HKM HBR 4:1
Skupina Západ 29.09.2018 LIM KLA 4:1
Skupina Střed 29.09.2018 TAB ZNS 1:2
Skupina Západ 29.09.2018 KOB MTT 3:5
Skupina Východ 29.09.2018 PRE HAV 1:5
Skupina Východ 29.09.2018 VIT MDS 15:1
Skupina Střed 28.09.2018 PCE JIH 4:2
Skupina Střed 27.09.2018 HBR PCE 1:6
Skupina Střed 27.09.2018 JIH ZNS 12:1
Skupina Východ 27.09.2018 MDS VSE 3:4
Skupina Západ 27.09.2018 KLA PLZ 2:3
Skupina Západ 27.09.2018 CHM KOB 8:3
Skupina Východ 27.09.2018 TEC WAB 4:1
Skupina Střed 27.09.2018 MBL TAB 3:5
Skupina Východ 27.09.2018 HAV ZLN 1:2sn
Skupina Východ 27.09.2018 TRI VIT 2:5
Skupina Střed 27.09.2018 CEM LIB 2:4
Skupina Západ 27.09.2018 SPA LIM 1:2
Skupina Západ 27.09.2018 KVA KLP 6:3
Skupina Západ 27.09.2018 SLA MTT 7:3
Skupina Východ 27.09.2018 PRE OLO 5:0
Skupina Východ 22.09.2018 OLO TEC 3:5
Skupina Západ 22.09.2018 PLZ SPA 3:2
Skupina Západ 22.09.2018 LIM CHM 1:2
Skupina Střed 22.09.2018 PCE KOM 2:3p
Skupina Střed 22.09.2018 HKM CEM 8:2
Skupina Východ 22.09.2018 VSE TRI 4:3
Skupina Východ 22.09.2018 VIT HAV 2:4
Skupina Střed 22.09.2018 TAB JIH 2:5
Skupina Západ 22.09.2018 MTT KVA 0:7
Skupina Východ 22.09.2018 WAB MDS 2:1
Skupina Východ 22.09.2018 ZLN PRE 5:2
Skupina Západ 22.09.2018 KLP KLA 0:8
Skupina Střed 22.09.2018 LIB MBL 8:0
Skupina Západ 22.09.2018 KOB SLA 0:5
Skupina Střed 22.09.2018 ZNS HBR 1:4
Skupina Západ 20.09.2018 KVA SLA 1:3
Skupina Střed 19.09.2018 KOM HKM 3:1
Skupina Střed 15.09.2018 HBR JIH 3:2
Skupina Západ 15.09.2018 LIM KOB 5:1
Skupina Západ 15.09.2018 KLA MTT 7:4
Skupina Východ 15.09.2018 ZLN OLO 3:2
Skupina Východ 15.09.2018 PRE VIT 2:3p
Skupina Západ 15.09.2018 SPA KLP 9:0
Skupina Střed 15.09.2018 LIB TAB 4:0
Skupina Střed 15.09.2018 KOM ZNS 11:0
Skupina Střed 15.09.2018 MBL HKM 4:3sn
Skupina Východ 15.09.2018 TRI WAB 4:3
Skupina Východ 15.09.2018 MDS TEC 5:2
Skupina Východ 15.09.2018 HAV VSE 5:4
Skupina Střed 15.09.2018 CEM PCE 5:6p
Skupina Západ 15.09.2018 CHM PLZ 0:4
Skupina Střed 13.09.2018 JIH KOM 3:4
Skupina Západ 13.09.2018 KOB KVA 4:3
Skupina Západ 13.09.2018 KLP CHM 1:9
Skupina Východ 13.09.2018 WAB HAV 0:1
Skupina Střed 13.09.2018 ZNS CEM 3:7
Skupina Západ 13.09.2018 PLZ LIM 2:0
Skupina Východ 13.09.2018 VSE PRE 2:6
Skupina Východ 13.09.2018 VIT ZLN 5:2
Skupina Střed 13.09.2018 PCE MBL 3:1
Skupina Východ 13.09.2018 TEC TRI 2:6
Skupina Střed 13.09.2018 HKM LIB 5:4sn
Skupina Střed 13.09.2018 TAB HBR 2:3
Skupina Západ 13.09.2018 SLA KLA 4:3
Skupina Západ 12.09.2018 MTT SPA 6:3
Skupina Východ 12.09.2018 OLO MDS 5:3
Skupina Východ 09.09.2018 HAV TEC 10:2
Skupina Západ 08.09.2018 PLZ KOB 3:0
Skupina Západ 08.09.2018 LIM KLP 8:1
Skupina Západ 08.09.2018 KLA KVA 8:4
Skupina Střed 08.09.2018 HKM TAB 10:0
Skupina Střed 08.09.2018 LIB PCE 3:8
Skupina Východ 08.09.2018 ZLN VSE 4:1
Skupina Západ 08.09.2018 SPA SLA 3:1
Skupina Východ 08.09.2018 PRE WAB 4:3
Skupina Střed 08.09.2018 KOM HBR 8:1
Skupina Východ 08.09.2018 VIT OLO 6:1
Skupina Východ 08.09.2018 TRI MDS 4:0
Skupina Střed 08.09.2018 MBL ZNS 9:1
Skupina Střed 08.09.2018 CEM JIH 3:1
Skupina Západ 08.09.2018 CHM MTT 3:2

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:04x
1:0pp1x
2:06x
2:112x
2:1pp4x
2:1sn3x
3:07x
3:116x
3:219x
3:2pp4x
3:2sn2x
4:09x
4:119x
4:217x
4:310x
4:3pp6x
4:3sn2x
5:03x
5:112x
5:217x
5:317x
5:48x
5:4pp3x
5:4sn3x
6:04x
6:16x
6:28x
6:312x
6:46x
6:51x
6:5pp1x
6:5sn1x
7:02x
7:11x
7:27x
7:33x
7:43x
7:54x
7:6pp1x
8:04x
8:14x
8:22x
8:34x
8:43x
8:51x
8:7sn1x
9:01x
9:11x
9:24x
9:32x
10:03x
10:13x
10:22x
11:01x
11:11x
11:31x
12:11x
12:21x
13:12x
15:11x
17:01x
0:12x
0:1sn1x
0:22x
0:36x
0:47x
0:54x
0:61x
0:74x
0:84x
0:91x
0:101x
0:111x
1:28x
1:2pp3x
1:2sn2x
1:312x
1:412x
1:510x
1:66x
1:76x
1:83x
1:93x
2:315x
2:3pp4x
2:3sn3x
2:416x
2:518x
2:612x
2:76x
2:84x
2:91x
3:411x
3:4pp12x
3:4sn5x
3:515x
3:610x
3:74x
3:84x
3:91x
4:56x
4:5pp5x
4:5sn1x
4:64x
4:81x
4:141x
5:61x
5:6pp1x
5:6sn1x
5:101x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.