0:3? Žádný problém! Osmáci obrátili téměř ztracený zápas s Pardubicemi

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Pardubice/Liberec - Skvělá práce! Tygří osmá třída v dechberoucím utkání s Pardubicemi zvítězila a bere dva body. Dokázala přitom smazat už třígólový náskok soupeře a ve třetí třetině rozhodnout duel ve svůj prospěch. Dvě branky v zápase vstřelil Samuel Jansa, Vojtěch Hois zaznamenal gól a dvě nahrávky.

IX.kolo, sobota 03. listopadu 2018

Branky a nahrávky: Jobek (Hois), Jansa (Peréz Jar.), Hois (Janata), Jansa (Pérez Jar.), Janata (Hois). Vyloučení: 1:2. Bez využití. Střely na branku: 12:31 (5:10, 3:10, 4:11).

Petříček Matyáš (21. Leško Robert) - Ehrenberger Jakub, Riedel Filip, Várady Daniel, Janata Radek, Jakubec Matouš, Pérez Diego, Hrabčák Damian, Pérez Jaromír, Oberreiter Petr, Hois Vojtěch, Zverka Michal, Vološín Tadeáš, Jansa Samuel, Nebuželský Adam, Jobek Milan

Trenér Vojtěch Fiala o ztrátě ze začátku zápasu:

„I když skóre vypadalo po první části strašidelně, z toho co bylo k vidění na hřišti, jsem věděl, že máme dost sil a nakonec i odhodlání zápas otočit. Bylo to o přístupu. O přestávce jsme si pár věcí vyříkali, vystřídali jsme gólmana a hru také stoprocentně oživil přesun Vojty Hoise do útoku. Od druhé části si gólové situace vytvářely všechny tři lajny. To drželo Pardubice zatažené a bylo to o tom, abychom dokázali naše šance proměnit.“

Vojtěch Fiala
„Zápas v Pardubicích měl náboj. Po třech individuálních chybách jsme se během první třetiny dostali do třígólové ztráty, i tak si dovolím tvrdit, že jsme byli po celý zápas lepším týmem. Od druhé třetiny jsme stahovali náskok domácích. Hráči skvěle forčekovali a vytvářeli jsme si tlak v útočném pásmu. Domácí gólman ale chytal skvělý zápas, i tak se nám povedlo zápas otočit a přivézt domů vítězství. Zápas jsme měli rozhodnout už v první třetině, místo toho jsme museli dobývat branku domácích do poslední minuty.“

IX.kolo, sobota 03. listopadu 2018