10:0 po první třetině! Šesťáci roznesli Chrudim

Liberec - Šestá třída si připsala jednoznačné vítězství v souboji s Chrudimí. Svému soupeři nedala šanci a vyhrála jednoznačně 17:1. Čtyři branky vstřelil Teodor Vápeník a Vasyl Shpilka zaznamenal 2+2.

21.kolo, sobota 20. ledna 2018
17:1
(10:0, 2:1, 5:0)

Branky a nahrávky: 1. Ulman (Shpilka), 1. Vápeník, 3. Kadlec Dam. (Jína Jak.), 3. Ulman (Plosová), 8. Rozsíval (Macháček, Vápeník), 11. Klimov (Rozsíval), 12. Klimov, 15. Ficenec, 18. Shpilka (Plosová, Ulman), 18. Vápeník, 21. Průšek (Shpilka), 33. Vápeník (Klimov), 44. Shpilka (Rozsíval), 45. Vápeník, 47. Průšek (Ficenec, Rozsíval), 52. Plosová (Ficenec), 53. Macháček (Kučera) - 29. Nejedlo (Pamánek). Vyloučení: 7:2.

Macourek - Průšek, Vápeník, Macháček, Klimov, Jína Jak. - Ficenec, Shpilka, Plosová - Ulman, Kučera, Rozsíval - Moussa, Jína Jan, Kadlec

STATISTIKY ŠESTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 21
Bilance: 15 - 1 - 5
Aktuální forma: 2 výhra
Skóre: 175:88
Dosavadní nejvyšší výhra: Kobra Praha - Liberec 3:19 (16.12. 2017)

Parádní začátek zápasu a vysoké vítězství! Tygří šesťáci se v duelu s Chrudimí ukázali, když už po necelých třech minutách vedli o čtyři branky.

Trenér šesté a osmé třídy Vojtěch Fiala:

„Hráči vlétli do zápasu s velkou chutí, už v kabině byla velmi bojovná atmosféra. V prvních čtyřech střídáních jsme vstřelili čtyři branky, ta úvodní padla navíc už po jedenácti vteřinách. Samozřejmě mi kluci hned hlásili, že máme rekord po osmi vteřinách, což jsme atakovali i během druhé části, kdy padl gól po devíti sekundách. Takové starty do třetin bych si představoval i o den později proti Mladé Boleslavi.“

První třetinu navíc ukončili za stavu 10:0, přičemž byl zápas již rozhodnutý. Soupeř nakonec brankáři Macourkovi pokazil čisté konto, na výhře našeho mužstva už ale nic nezměnil.

Vojtěch Fiala
„Byl to jednoznačný zápas. V prvních čtyřech střídáních jsme vstřelili čtyři góly a bylo rozhodnuto. V Mladé Boleslavi ale budeme muset hrát celých šedesát minut jako tentokrát prvních pět.“