200 gólů v sezóně! Pátá třída jednoznačně přehrála Frýdlant

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Frýdlant/Liberec - Tygří pátá třída si ve Frýdlantě připsala svou šestnáctou výhru a navíc docílila třinácti branek, čímž přesně dokonala hranici 200 branek v sezóně.

II.kolo, sobota 13. ledna 2018
()

Kanca, Štrincl - Rychtařík, Hrouda, Havlíček, Střomský - Bajer, Maxin, Kratochvíl, Wágner, Ehrenberger, Kanca M., Kolator, Šťástka, Suska

STATISTIKY PÁTÉ TŘÍDY V SEZÓNĚ 2017/2018

Zápasy: 18
Bilance: 16 - 0 - 2
Aktuální forma: 3 výhra
Skóre: 200:57
Dosavadní nejvyšší výhra: Liberec - Varnsdorf 24:2 (8.10. 2017)

Šestnácté vítězství v sezóně! Pátá třída jede dál a během ročníku už svým soupeřům nastřílela 200 branek. S Frýdlantem se dohromady utkala už třikrát a třikrát slavila úspěch!

Nejvyšší výhrou stále zůstává výsledek z 8. října, když naše mužstvo rozstřílelo Varnsdorf vysoko 24:2. V dalším duelu se Tygři utkají s Českou Lípou.

Ctibor Jech
„Bylo to z naší strany dobré. Bylo vidět, že někteří kluci od nás, kteří jsou na tom technicky dobře, zápas odtahají. Co už tak pozitivní není, je skutečnost, že ne všichni se proti takovému soupeři prosadí. Naši kluci hráli dobře, makali, ale utkání nemělo zase takové tempo. Tak to bohužel v kraji je. Nebylo to tak, že bychom byli o třídu lepší, dali jsme prostě víc gólů. Někteří silní hráči v ročníku rozhodli.“

II.kolo, sobota 13. ledna 2018
()