Bílé Tygřice podlehly Roudnici

Date of publication Author Petr Schultz

Roudnice n. L./Liberec - Liberecké hráčky v rámci 9. kola ligy žen nestačily na Roudnici nad Labem 1:4. O jediný severočeský zásah do černého se postarala Paula Svatošová.

9. kolo, neděle 02. prosince 2012

Branky a nahrávky: 8. Černá (Feixová), 27. Černá (Bláhová), 31. Bednářová, 59. Feixová - 51. Svatošová (Košková). Vyloučení: 6:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.

HC Roudnice nad Labem

Bartůšková - Bednářová, Bejčková, Beránková, Bláhová, Černá, Doubková, Feixová, Chvojová, Kolářová, Neissová, Pejšová, Procházková, Richtrová, Simiková, Švacorová, Vozárková.

Pecháčková - Bundová, Cejpová, Cikánová, Daňková, Forbelská, Hornická, Košková, Rejnartová, Svatošová, Šulcová, Šustrová, Urbánková, Zárybnická.

Není k dispozici.

9. kolo, neděle 02. prosince 2012