Bílým Tygřicím se proti Roudnici nad Labem nedařilo

Date of publication Author Petr Schultz

Roudnice nad Labem/Liberec - Bílým Tygřicím se na ledě Roudnice nad Labem nedařilo podle představ. Už po první periodě prohrávaly 0:7. Nakonec se skoré duelu zastavilo na nepřiznivých 0:11.

9. kolo, neděle 01. prosince 2013

Branky a nahrávky: 1. Feixová (Bláhová), 3. Richtrová (Černá), 10. Bláhová (Pejšová), 15. Kolářová (Horáková), 17. Černá (Bláhová), 19. Černá (Bláhová), 20. Pejšová (Bláhová), 27. Horáková (Bláhová), 28. Feixová (Kolářová), 53. Kolářová, 53. Procházková (Černá). Rozhodčí: Krob - Folk, Ševic. Vyloučení: 2:6, navíc Kolářová (ROU) 5 + do konce. Využití: 2:0. V oslabení: 3:0. Diváci: 41. Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 11:0.

HC Roudnice nad Labem

Bartůšková - Bednářová, Bláhová, Černá, Chvojová, Feixová, Horáková, Kolářová, Mertová, Pejšová, Procházková, Richtrová, Simiková, Švarcová.

Pecháčková (41. Švejdová) - Čadková, Cejpová, Daňková, Drangovská, Kawková, Lexová, Rejnartová, Svatošová, Urbánková, Vimmerová, Zárybnická.

Není k dispozici.

9. kolo, neděle 01. prosince 2013