Bílé Tygřice černou sérii v posledním zápase neprolomily. S pražskou Esou prohrály 1:3

Date of publication Author Petr Schultz

Praha/Liberec - Černá série Bílých Tygřic neskončila ani v posledním utkání sezóny. Severočešky prohrály s Esou Praha 1:3.

13. kolo, neděle 09. března 2014

Branky a nahrávky: 35. D. Svobodová (Pellarová, Beránková), 36. Beránková, 38. Kostelecká (Kovaříčková, Dočkalová) - 33. Svatošová (Drangovská, Urbánková). Rozhodčí: Grundler - Hejl, Kajínek. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 23. Střely na branku: 30:15. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

HC ESA Praha

Hůlková - Beránková, Dočkalová, Gegáňová, Kobyláková, Kostelecká, Kovaříčková, Pellarová, Pokorná, Slezáková, Soukupová, D. Svobodová, K. Svobodová.

Pecháčková - Bosáková, Čadková, Cejpová, Daňková, Drangovská, Forbelská, Kawková, Lexová, Petrementová, Přibová, Rejnartová, Svatošová, Urbánková.

Není k dispozici.

13. kolo, neděle 09. března 2014