Ženy podlehly Karlovým Varům 5:4, rozhodla branka z 58. minuty

Date of publication Author Lubomír Johan, Kryštof Rossmann

Ženy Bílých Tygrů zavítaly k dalšímu soutěžnímu utkání do Karlových Varů, zde i přestože prohrávaly 1:4 ve 12. minutě odehrály se svým soupeřem vyrovnanou partii. O přídělu bodů rozhodla až branka Bogliové z 58. minuty, bohužel pro Tygřice padla do sítě brankářky Švejdové a tak se šelmy musejí vracet na sever Čech s prázdnou.

8. kolo, neděle 16. listopadu 2014

Branky: 3. Mokrošová (Matoušková), 4. Bogliová (Mokrošová), 6. Bogliová (Matoušková), 12. Bogliová (Matoušková, Pisárová), 58. Bogliová (Matoušková, Mokrošová) - 11. Drangovská (Johanová), 15. Johanová (Lexová), 35. Hornická, 55. Johanová (Lexová). Vyloučení: 2:0. Využití 0:0. Střely na branku: 51:15.

HC Energie Karlovy Vary

Sýkorová - Schildhabelová, Mokrošová - Urbánková, Pisárová, Bogliová, Slavíková, Matoušková, Kuklová, Bauerová, Orlichová,

Švejdová - Cikánová, Petrementová, Daňková - Lexová, Bosáková, Cejpová, Sýkorová, Drangovská, Rejnartová, Forbelská, Svatošová, Hornická, Urbánková, Johanová, Vimmerová

8. kolo, neděle 16. listopadu 2014