Utkání Tygřic s Pražankami musely rozhodnout až samostatné nájezdy

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Praha/Liberec - Velice vyrovnané utkání odehrály Tygřice v rámci 11. kola ligy žen divize A2. Severočešky nakonec mohou být spokojeny, neboť v samostatných nájezdech svého soupeře udolaly a získaly tedy bonusový bod navíc, kterým si pojistily druhou příčku tabulky.

11. kolo, neděle 30. listopadu 2014
3:4sn
(0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 22. Kobyláková, 23. Kančiová (D. Svobodová), 50. Pellarová - 27. Hornická (Lexová), 38. Lexová (Johanová), 50. Hornická, roz. sam. náj. Šustrová. Rozhodčí: Barna - Majerčin, Temr. Vyloučení: 5:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

HC ESA Praha

Hůlková - Schoberová, Pokorná, D. Svobodová, K. Svobodová - Pellarová, Soukupová, Kovaříčková, Kobyláková, Kubisková, Kančiová

Švejdová - Cikánová, Petrementová, Daňková, Horáková, Šustrová - Čadková, Lexová, Bosáková, Cejpová, Drangovská, Rejnartová, Hornická, Urbánková, Johanová, Vimmerová

11. kolo, neděle 30. listopadu 2014