Tygřice v Roudnici nepochodily, domácímu celku podlehly 0:8

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Roudnice nad Labem/Liberec - Přitom do poloviny utkání to na vysoké vítězství jednoho z celků vůbec nevypadalo. První branka padla až ve třicáté minutě a po druhé třetině na světelné tabuli svítilo skóre 2:0. Avšak poslední periody přinesla šestigólovou přestřelku, ze které vyšla jako vítěz Roudnice.

6.kolo, úterý 10. listopadu 2015

Branky a nahrávky: 30. Kolářová (Malá), 35. Mertová (Simiková), 42. Bednářová (Horáková), 44. Černá, 49. Kolářová (Richtrová), 49. Feixová (Mertová), 56. Černá, 58. Malá (Zvěřinová). Rozhodčí: Barna - Čuchovský. Diváci: 41.

HC Roudnice nad Labem

Hromádková - Horáková, Kolářová, Bergerová, Zvěřinová, Mertová, Černá - Bláhová, Richtrová, Malá, Machová, Simiková, Feixová, Lothanová

Švejdová (49. Urbanová) - Cikánová, Petrementová, Daňková, Horáková - Cejpová, Sýkorová, Drangovská, Rejnartová, Forbelská, Svatošová, Valentová, Hornická, Vimmerová

6.kolo, úterý 10. listopadu 2015