Další výhra Tygřic, Děčín porazily 4:0

Date of publication Author Kryštof Rossmann

Děčín/Liberec - Souhra Karolíny Sýkorové a Karolíny Hornické vynesla hned čtyři branky, na které nedokázaly děčínské hokejistky odpovědět. Obě útočnice se tak výrazně podepsaly pod vítězstvím našeho celku, který i nadále okupuje druhou příčku tabulky.

8.kolo, sobota 14. listopadu 2015

Branky a nahrávky: 15. Hornická (Daňková), 18. Sýkorová K. (Hornická), 25. Hornická, 32. Sýkorová K. (Hornická, Rejnartová). Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 10:17. Diváci: 50.

HC Děčín

Bartušková (32. Krejcárková) - Hueberová, Kroftová, Sýkorová L., Zelingerová, Weisová, Lejčíková, Kořínková - Schrollová, Šindlerová, Zavadilová, Prosová, Zelenková, Vacková, Hlaváčková, Formánková

Švejdová - Cikánová, Petrementová, Daňková - Cejprová, Sýkorová K., Drangovská, Rejnartová, Valentová, Hornická, Vimmerová

8.kolo, sobota 14. listopadu 2015